تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : البرز
خبرنگار :
کدخبر : 1070
تاریخ : پنجشنبه، 22 فروردین 1398 - 13:35
شهردار کرج: روز فرهنگی کرج در تقویم ملی ثبت می‌شود شهردار کرج از ثبت روز فرهنگی کرج در تقویم ملی خبر داد و گفت: بیست و یکم فروردین ماه روز فرهنگی کرج است.

امید بانوان؛ به  نقل از خبرنگار مهر، علی‌اصغر کمالی عصر چهارشنبه در مراسم روز فرهنگی کرج که در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار شد، اظهار کرد: با تصویب شورای شهر کرج و همت شورای عالی استان‌ها امروز یعنی بیست و یکم فروردین ماه به نام روز فرهنگی کرج نامگذاری شد.

 

وی با تأکید بر اینکه این روز با جشنواره لاله‌ها متقارن شده است، گفت: این روز در تقویم ملی کشور نیز ثبت خواهد شد.

 

شهردار کرج بابیان اینکه اولین همایش روز فرهنگی کرج با ایام شعبانیه و گرامیداشت روز جانباز و پاسدار مقارن شده است، گفت: ما امنیت و آرامش خود را مدیون ایثارگری شهدا و جانبازان هستیم و این ایام را خجسته می‌داریم.

 

کمالی زاده با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره لاله‌ها که به برند سازی شهر کرج کمک می‌کند، گفت: خوش آوازگی برای شهرهای امروز مهم است بر این اساس می‌توانیم برای تبدیل کرج از شهر عبوری به مقصد مسافران تلاش کنیم.

 

وی تاکید کرد: هدف این است که مسافران عبوری از البرز از داشته‌های فرهنگی شهر ما بهره‌مند شوند و در این راستا نمایش رویدادهای شهری مهم است.

 

شهردار کرج افزود: هدف و رویکرد مهم دیگر ما ارائه شهری مناسب برای شهروندان و هموطنانمان است و در این قالب با برگزاری رویدادهای مهم و معرفی کننده کرج باید بتوانیم زمینه درنگ، توقف و حضور مسافران در شهرمان را فراهم کنیم.