تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : البرز
خبرنگار :
کدخبر : 1160
تاریخ : شنبه، 31 فروردین 1398 - 13:56
سارا دشتگرد: عملکرد شورا به واسطه فعالیت های عمرانی نمود پیدا می کند رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج گفت: شهروندان با دیدن فعالیت های عمرانی به عملکرد شورا نمره ی مثبت یا منفی می دهند.

امید بانوان؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، سارا دشت‌گرد در بازدید از معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج با قدردانی از اقدامات انجام گرفته، اظهار کرد: برخی معاونت‌ها مانند فنی و عمرانی تخصصی هستند و می‌توانند بیشتر از سازمان ها و معاونت های دیگر به تبیین عملکرد شورا و شهرداری بپردازند.

 وی با بیان این که عملکرد شورا به دلیل فعالیت‌های عمرانی نمود پیدا می کند، یادآور شد: تلاش معاونت فنی و عمرانی در به سرانجام رساندن پروژه ها ستودنی است.

 رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج با اشاره به پر تلاش بودن مجموعه معاونت فنی و عمرانی، ادامه داد: طی یک سال و نیم اخیر بازدیدهای زیادی از بخش های مختلفِ مجموعه مدیریت شهری داشته ام و یکی از قسمت هایی که کارکنان برای خدمت رسانی به ساعات اداری مشخص شده توجه نمی‌کنند، این معاونت است.

 این عضو شورا در ادامه سرعت در اتمام پروژه های عمرانی را یکی از دلایل رضایت شهروندان از عملکرد مجموعه مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: با تلاش‌ها و اقدامات صورت گرفته سرعت تکمیل پروژه های عمرانی افزایش یافته است.

 دشت‌گرد با اشاره به آسیب‌های طولانی شدن فرآیند تکمیل پروژه‌های عمرانی، افزود: طولانی شدن پروژه های عمرانی در کنار اتلاف وقت و هزینه، چالش های دیگری برای شهر به دنبال دارد که ترافیک و کندی عبور و مرور و خدشه به زیبایی شهر از مهترین آنها هستند.

 وی یادآور شد: شهروندان با دیدن فعالیت های عمرانی به عملکرد شورا نمره ی مثبت یا منفی می دهند. رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج در ادامه با مهم دانستن "مدیریت ارزش" در انجام پروژه های عمرانی، افزود: ضروری است قبل از طراحی پروژه ها مدیریت ارزش صورت گیرد.

 دشت گرد با اشاره به توانمندی زنان در عرصه های مدیریتی گفت: زنان ثابت کرده اند در حوزه تخصصی عملکرد بسیار خوبی دارند. وی ادامه داد: امیدوارم زنان در رده های بالای مدیریتی که تخصص آن حوزه را دارند هم دیده شوند.