تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : اجتماعی
خبرنگار :
کدخبر : 1218
تاریخ : پنجشنبه، 05 اردیبهشت 1398 - 18:18
قائم مقام جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان انتخاب شد «شهناز سجادی» در جلسه شورای مرکزی جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان به عنوان قائم مقام دبیرکل این تشکل انتخاب شد.

امید بانوان؛ کانال اطلاع رسانی جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان نوشت، ششمین جلسه شورای مرکزی این جمعیت برگزار شد و در این نشست گزارش پیگیری مصوبات قبلی ارائه و روسای کمیته های 9گانه این جمعیت نهایی تعیین شدند و همچنین شهناز سجادی به عنوان قائم مقام دبیرکل انتخاب شد.

 

در ادامه جلسه نحوه مشارکت و نقش آفرینی در مدیریت بحران و حوادث غیرمترقبه از جمله سیل اخیر در چند استان کشور مورد بررسی قرار گرفت و اعضا ضمن تاکید بر هدایت کمک ها از طریق هلال احمر، در چارچوب مصوبه و در هماهنگی با شورای سیاستگذاری احزاب زنان اصلاح طلب، با اختصاص حق عضویت یک ماهه اعضای شورای مرکزی برای کمک‌ به هموطنان سیل زده و واریز آن به حساب های اعلامی هلال احمر موافقت کردند.

 

در پایان این جلسه محورهای مورد تاکید برای برنامه های سال1398 این جمعیت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد کمیته های مذکور ضمن عضوگیری، برنامه های پیشنهادی خود را برای جمع بندی و درج در برنامه سالانه جمعیت، ارائه کنند.

 

 نخستین کنگره جمعیت دفاع از حقوق بشر زنان روز یازدهم خردادماه سال 97 در مجموعه فرهنگی و ورزشی تلاش تهران برگزار و با رای اعضای شورای مرکزی، «شهیندخت مولاوردی» به عنوان دبیرکل این تشکل انتخاب شد. 

 

همچنین مریم باقی، صفیه فاضلی،‌ شهناز سجادی، علی اسلام پناه، جعفر آهنگران، راضیه بیرونی کاشانی، با کسب بالاترین آرا به عنوان اعضای شورای مرکزی و صدیقه موافق، محمدمهدی محمدی و فریبا رضایی پس از شمارش آرای ماخوذه، ‌به عنوان اعضای علی‌البدل شورای مرکزی و مریم بهجتی، امین محمودی نیا و امید هاشمی با کسب آرای لازم به عنوان بازرسان اصلی و فاطمه احمدی و ماندانا احمدپور به عنوان بازرسان علی‌البدل انتخاب شدند.

 

انتهای پیام/