تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : ورزشی
خبرنگار :
کدخبر : 1224
تاریخ : شنبه، 07 اردیبهشت 1398 - 00:36
اولین دشت شاگردان خسرویار در قهرمانی آسیا: تساوی یک گله تیم ملی جوانان بانوان ایران تیم ملی فوتبال جوانان بانوان ایران در اولین بازی خود از مرحله دوم مسابقات قهرمانی آسیا برابر ویتنام به تساوی یک بر یک دست یافت.

امید بانوان؛ ایسنا نوشت، تیم ملی جوانان بانوان ایران در اولین مسابقه از مرحله دوم مسابقات قهرمانی آسیا از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه امروز( جمعه) به مصاف تیم ویتنام رفت و این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.  

دو تیم ایران و ویتنام در دقایق ابتدایی بازی نتوانستند موقعیت های خطرناکی روی دروازه هم ایجاد کنند. در ادامه بازی تیم ویتنام در دقیقه ۱۳ موفق شد دروازه ایران را باز کند.

در دقیقه ۲۰ بازی شوت از رو دور بازیکن ویتنام توسط محمودی نیا( دروازه بان ایران) مهار شد و نیمه اول با پیروزی یک بر صفر ویتنام به پایان رسید.

به دلیل بارش شدید باران و رعد و برق نیمه دوم بازی  با تاخیر آغاز شد.

زهرا خدابخشی در دقیقه ۵۳ بازی موفق شد گل تساوی را  برای ایران به ثمر برساند.  

در دقیقه ۷۷ بازی فاطمه شبان ( بازیکن تیم ایران) مصدوم شد و از زمین مسابقه بیرون رفت.

بازیکن شماره ۶ ویتنام در دقیقه ۸۱ بازی اخراج شد و این تیم ده نفره به کار خود ادامه داد. در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید.

مهدیه محمودی نیا، مرضیه فیضی، غزاله بنی طالبی، هانیه خداپرستی، ملیکا محمدی، ویدا رعیت، کیمیا رعیت، فاطمه شبان، گلنوش خسروی، زهرا خدابخشی و هلیا پیلتن ۱۱ بازیکن تیم ایران در این بازی بودند.

تیم ایران در دومین بازی خود روز یکشنبه، ۸ اردیبهشت ماه به مصاف کره جنوبی می رود.

مرحله دوم مسابقات قهرمانی آسیا از ۶ تا ۱۰ اردیبهشت ما و در دو گروه برگزار می شود. ایران در گروه B این مسابقات با کره جنوبی، ویتنام و لبنان هم گروه است.

در گروه A نیز تیم‌های استرالیا، ازبکستان، نپال و میانمار برابر هم به میدان می‌روند.

تیم‌های اول و دوم  هر گروه به مرحله نهایی صعود می کنند که این مرحله با حضور تیم‌های صعود کننده از مرحله دوم به همراه تیم‌های تایلند، ژاپن، چین و کره شمالی در تایلند برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/