تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : ورزشی
خبرنگار :
کدخبر : 1328
تاریخ : چهارشنبه، 18 اردیبهشت 1398 - 10:34
تیم بسکتبال دختران دانشجو حریفانش را شناخت  تیم بسکتبال 3 نفره دانشجویان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین تایپه، حریفان خود را شناخت.

امید بانوان ؛ ایرنا نوشت، پنجمین دوره رقابت های بسکتبال 3 نفره قهرمانی دختران آسیا، از 16 تا 22 اردیبهشت به میزبانی شهر «کین من» چین تایپه برگزار می‌شود.

مسئولان برگزارکننده در مراسم قرعه کشی که روز گذشته برگزار شد، تیم ها را در دو دسته A و B گروه بندی کردند. تیم ایران در گروه نخست با نمایندگان کشورهای چین (2 تیم)، چین تایپه و مغولستان همگروه شد.

به گفته «زهره خالقی» مربی تیم اعزانی دانشجویان ایران گفت: برای صعود از مرحله گروهی باید سه دیدار از مجموع چهار دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

تیم دانشگاه آزاد ایران به نمایندگی از کشورمان با ترکیب کیمیا یزدیان طهرانی، شیدا شجاعی، سمیه ثابت زاده و سمانه ثابت زاده به همراه زهره خالقی (مربی) و گیتی متین (سرپرست) عازم این مسابقات شده اند. این تیم پس از یک سفر 2 روزه، روز گذشته وارد شهر «کین من» چین تایپه محل برگزاری مسابقات شد و چند ساعت پس از ورود یک جلسه تمرینی برگزار کرد.

تیم های برتر این مسابقات جواز حضور در رقابت های لیگ جهانی بسکتبال 3 در 3 دانشجویان جهان را به دست خواهند آورد.

این دومین دوره حضور نماینده بسکتبال دختران ایران در رقابت های قهرمانی دانشجویان آسیا است و نماینده کشورمان امروز (چهارشنبه) در 2 دیدار به مصاف حریفانی از مغولستان و چین خواهد رفت.

نماینده کشورمان فردا استراحت خواهد کرد و سپس روز جمعه برابر تیم های چین تایپه و چین بازی می کند.

انتهای پیام/