تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : البرز
خبرنگار :
کدخبر : 1527
تاریخ : سه‌شنبه، 21 خرداد 1398 - 12:23
معاون برنامه‌ریزی فرمانداری فردیس: چهار آبادی بدون دهیاری در شهرستان فردیس وجود دارد معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس از وجود چهار آبادی بدون دهیاری در شهرستان فردیس خبر داد.

امید بانوان _ مهر نوشت؛ مریم قهرمانی صارم بعدازظهر دوشنبه در حاشیه بازدید از معابر و محورهای مواصلاتی شهر فردیس، از وجود چهار آبادی در این شهرستان خبر داد و گفت: این مناطق کد آبادی دارند اما فاقد دهیاری مستقل هستند.

وی در ادامه بابیان اینکه در راستای استقلال دهیاری این آبادی‌ها از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم، عنوان کرد: مناطق سپیددشت و مهندسی زراعی ازجمله این آبادی‌ها هستند که باید دهیاری آن‌ها تشکیل شود.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان فردیس با اشاره به اینکه در نظر داریم حدود ۲۰ میلیارد تومان برای بهبود وضعیت شهرستان فردیس اختصاص دهیم، گفت: همکاری و همراهی با شهرداری‌ها در این رابطه از اهمیت بالایی برخوردار است.

قهرمانی صارم در بخش دیگری به امکان توسعه معابری فردیس اشاره کرد و افزود: با توسعه و آماده‌سازی این معابر می‌توان در کاهش ترافیک موجود در شهر تأثیرگذار بود.

وی با اشاره به‌ضرورت بهبود و توسعه معابر فرعی فردیس، اضافه کرد: وجود باغ‌ها و تالارهای پذیرایی متعدد در برخی مناطق موجب افزایش مراجعه شهروندان به آن‌ها شده است که این مهم بر لزوم رسیدگی به معابر فرعی نیز تأکید دارد.

انتهای پیام/