تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس :
خبرنگار :
کدخبر : 15797
تاریخ : جمعه، 07 مهر 1402 - 23:46
«هوندا آدیداس ۲» روی صحنه می‌رود نمایش کمدی «هوندا آدیداس ۲» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اشکان درویشی از یکشنبه ۹ مهر ماه روی صحنه می‌رود.

هنر. امید بانوان؛‌ پانا نوشت؛ مشاور رسانه‌ای پروژه، نمایش کمدی «هوندا آدیداس ۲» با نقش‌آفرینی تعدادی از پدیده‌های ۲ برنامه تلویزیونی «عصر جدید» و «خندوانه» از یکشنبه ۹ مهر ماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

در این نمایش که قصه‌ای کمدی اجتماعی دارد و اتفاقات روزمره یک خانه در جنوب شهر تهران را روایت می‌کند، وحید موسوی خواننده لر تبار که به‌عنوان لوله‌کش معروف «عصر جدید» درخشید، هانا ستوهی کمدین «خندوانه»، حسین شاهرخ‌نیا که با اسم مستعار شیخ حسین در فضای مجازی معروف است و در «خندوانه» مورد توجه مخاطبان قرار گرفت، اسرا جلیلیان پدیده زنگ طلایی بازیگری در «عصر جدید»، احمد جعفری که هم در تئاتر خیابانی مورد توجه بوده و هم در مرحله اول «عصر جدید» تا نیمه نهایی پیش رفت، در کنار نقش‌آفرینی بهاره رهنما که شاید «دایره زنگی» جدیدی را یادآور شود و مختار سائقی که پس از سال‌ها روی صحنه رفته است روی صحنه نمایش «هوندا آدیداس ۲» می روند.

دیگر بازیگران «هوندا آدیداس ۲» به ترتیب ورود به صحنه عبارتند از احمد جعفری، مریم کاظمی، پوریا رفیعی و کاظم برزگر، هنرمند نوجوان: بنیتا اشراقی، خواننده: آرزو آرزومند، گروه بازیگران همخوان: هدیه کفیلی، معصومه کوهزادی، ریحانه پهلوان، هانیه بدرخانی، فائزه جعفری، صبا هاشمی، زهرا زمانیان، ترنم بحری، نیره زارعی.

متن این نمایش را مهدی غلامحیدری نوشته و اشکان درویشی کارگردانی و تهیه‌کنندگی این اثر را بر عهده دارد.