تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : کرج
خبرنگار :
کدخبر : 15810
تاریخ : شنبه، 08 مهر 1402 - 15:02
عمار ایزدیار: پیگیر جذب آتش‌نشان متخصص هستیم سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با تأکید بر ارتقای دانش کیفی آتش‌نشانان گفت: کلانشهر کرج با کمبود نیروی متخصص آتش‌نشان مواجه است در این راستا پیگیر جذب آتش‌نشان متخصص هستیم.

کرج . امید بانوان؛ «عمار ایزدیار» ضمن تبریک هفتم مهر ماه، روز آتش‌نشانی و ایمنی، گفت: نامگذاری یک روز برای قدردانی از آتش‌نشانان تنها ایثار و از خودگذشتگی‌شان را به جامعه یادآوری می‌کند و در همه حال باید قدردان از خودگذشتگی‌هایشان باشیم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: آتش‌نشانان کرج نسبت به سایر شهرها از توان تخصصی و فنی و آمادگی بالایی برخوردارند و در المپیادهای برگزار شده و مسابقات ورزشی رتبه‌های بالایی را کسب کردند.

وی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان در مأموریت‌های محوله، سلامتی و امنیت مردم را بر سلامتی خود مقدم می‌دانند و جان و سلامتی‌شان را برای حفظ دیگران به مخاطره می‌اندازند.

ایزدیار با تأکید بر به‌کارگیری افراد متخصص توانمند در حوزه آتش‌نشانی عنوان کرد: با توجه به اینکه طول خدمت نیروهای آتش‌نشانی که در سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴ به ۲۰ سال رسیده است و تعدادی از این عزیزان بازنشسته می‌شوند، جلسه‌ای با معاون سازمان اداری استخدامی پیرامون جذب آتش‌نشان برگزار شد.

وی به تصویب لایحه صعوبت شغلی کارکنان آتش‌نشانی توسط شورای اسلامی دوره ششم اشاره کرد و یادآور شد: لایحه ارتقای معیشت و تکریم پرسنل متخصص آتش‌نشان با اکثریت آرا اعضای شورای شهر به تصویب رسید و اجرا شد.