تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : کرج
خبرنگار :
کدخبر : 15811
تاریخ : شنبه، 08 مهر 1402 - 15:07
رحیمی: نظافت شهر در اولویت وظایف خدمات شهری باشد نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به درخواست‌های مردمی مبنی بر کمبود سطل‌های مکانیزه در سطح شهر بر ضرورت افزایش تعداد این سطل‌ها تاکید کرد و گفت: نظافت شهر در اولویت وظایف خدمات شهری باشد.

کرج. امید بانوان؛‌ «علیرضا رحیمی» گفت: یکی از اصلی ترین و بدیهی ترین وظایف شهرداری‌ها که از نیازهای اصلی شهر نیز هست، تنظیف شهری است و اجرای آن موجبات رضایت شهروندان را نیز فراهم می‌آورد.

عضو شورای شهر با اشاره به اینکه طبق نظرسنجی از تعدادی از شهروندان در سال گذشته، اولین درخواست آنان افزایش تعداد سطل‌های مکانیزه بوده، بیان کرد: بر همین اساس ضروری است تا تحقق این مهم از سوی حوزه مربوطه صورت گیرد.

نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه در برخی مناطق پیمانکار به دنبال منافع مالی خود بوده و خدمت‌رسانی به شهرو شهروندان را سرلوحه کار خود قرار نمی‌دهد، خواستار نظارت بیشتر روی این موضوع شد و تأکید کرد که به منظور جلوگیری از کم کاری پیمانکاران، لازم است تا معاونین خدمات شهری منطقه وظایف خود را انجام و پاسخگو باشند.

«علیرضا رحیمی» ضمن قدردانی از شهردار کرج در خصوص پرداخت به موقع حقوق و بیمه و برقراری بیمه تکمیلی پاکبانان، بر اهمیت نقش جاروی مکانیزه در تامین امنیت جانی پاکبانان تأکید کرد و ضمن یادآوری این موضوع که قبلا به دلیل نبود این جاروها ۴ حادثه منجر به فوت پاکبانان زحمت‌کش شده است، افزود: برخی مناطق در تامین جاروب مکانیزه با مشکل مواجه هستند و کوتاهی می‌کنند باید این معضل را هرچه سریعتر رفع شود.

وی در پایان از فرسوده بودن ماشین‌آلات برخی مناطق یاد کرد و با بیان اینکه تعدادی از این ماشین‌آلات نیز به صورت مشترک در مناطق استفاده می‌شوند، از مجموعه مدیریت شهری خواست تا اقدامات لازم را در خصوص نوسازی و بهسازی این موارد انجام دهند.