تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : کرج
خبرنگار :
کدخبر : 15816
تاریخ : شنبه، 08 مهر 1402 - 16:28
شهردار کرج: تجهیزات ایمنی کرج ارتقا می‌یابد کیانی، شهردار کرج گفت: وضعیت آمادگی آتش‌نشانان در مقابل سوانح مناسب است و در تلاش هستیم با خرید ماشین‌آلات سنگین به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان، سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی را بیش از پیش تقویت کنیم.

کرج. امید بانوان؛‌ «مهرداد کیانی» در آئین بزرگداشت آتش‌نشانان که با حضور فرماندارکرج، اعضا شورای اسلامی شهر کرج، مدیران شهری و فرماندهان نظامی و انتظامی، آتش‌نشانان و خانواده آنان در محل باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شد، با عرض ادب و احترام به پیشگاه حضرت ولی‌عصر(عج)، از آتش‌نشانان عزیز که جانفشانی می‌کنند و از عمر و جوانی خود می‌گذرند تا مردم در آسایش باشند، قدردانی کرد.

وی اضافه کرد: اطفای حریق ساختمان‌های بلند مرتبه که در کرج رخ داد، نشان از آمادگی مناسب آتش‌نشانان شهرمان داشت؛ به طوری‌که بالغ بر ۸۰ نفر بدون مصدومیت از حادثه نجات پیدا کردند.

شهردار کرج بیان کرد: در حریق برج طالقانی در کنار عزیزان آتش‌نشان بودم و به تخصصی بودن این شغل پی بردم.

کیانی در ادامه بیان کرد: دو دستگاه ماشین هر کدام به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان در حال خریداری است و به زودی شاهد ارتقای تجهیزات ایمنی شهر خواهیم بود.

وی در پایان به وضعیت معیشتی آتش‌نشانان اشاره و بیان کرد: هر نوع خدمتی که لازم باشد در خصوص معیشت آتش‌نشانان انجام می‌دهیم که آثار آن در مجموعه قابل مشاهده است.