تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : البرز
خبرنگار :
کدخبر : 1593
تاریخ : چهارشنبه، 29 خرداد 1398 - 21:50
افتتاح خانه ادبیات کودک و نوجوان در البرز با همت و پیگیری جمعی از اهالی ادبیات و واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری البرز اولین نشست خانه ادبیات کودک و نوجوان البرز برگزارشد

کرج - امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی حوزه هنری؛ خسرو عباسی، مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری البرز ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: با همت و پیگیری جمعی از اهالی ادبیات و واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری البرز اولین نشست خانه ادبیات کودک و نوجوان البرز برگزارشد و امید نویسنده‌های نوقلمی که پیش از این شاهد جلسات زودگذر و پراکنده در زمینه کودک و نوجوان بودند، به بار نشست.

 

این نشست روز دوشنبه 27 خرداد ماه با حضور جمعی از شاعران و نویسندگان کودک و نوجوان در حوزه هنری استان البرز برگزار شد. در این نشست برخی از نویسنده‌ها و شاعران، به بازخوانی آثارشان پرداختند. همچنین کودکان و نوجوان علاقمند به شعر و داستان هم که در این مراسم شرکت داشتند آثارشان را خواندند و مورد تشویق حاضران قرار گرفتند.

از جمله برنامه‌هایی که در دستور اجرایی قرار گرفت، شناسایی استعداد‌های نوقلم در زمینه‌ی ادبیات کودک و نوجوان در استان و همین‌طور تولید محتوا در حوزه داستان و شعر است که به طور مستمر توسط اعضا انجام می‌شود. بر پایی کارگاه‌های نقد داستان و شعر، آموزش عناصر داستان و شعر کودک و نوجوان و برگزاری جشنواره‌های مختلف شعر و داستان نویسی از جمله فعالیت‌های خانه ادبیات کودک و نوجوان خواهد بود.

از علاقه‌مندان جهت شرکت در خانه ادبیات کودک و نوجوان البرز، دعوت می‌شود تا در نشست‌های آتی شرکت کند.

 

انتهای پیام/