تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : سیاسی
خبرنگار :
کدخبر : 1634
تاریخ : سه‌شنبه، 04 تیر 1398 - 17:09
سلحشوری خبر داد: سوال از وزیر کشور برای برخورد نیروی انتظامی با یک دختر نماینده مردم تهران در مجلس از طرح سوال از وزیر کشور برای توضیح در مورد برخورد نیروی انتظامی با یک دختر در پارکی در تهران خبر داد.

کرج - امید بانوان؛  خانه ملت نوشت؛ پروانه سلحشوری از طرح سوال از وزیر کشور برای توضیح در مورد برخورد خشن نیروی انتظامی با یک دختر در پارکی در تهران خبر داد و گفت: پس از انتشار فیلمی از برخورد خشن پلیس با دختری نوجوان در یکی از پارک‌های تهران در جلسه علنی امروز ۳۰ نماینده در تذکر کتبی به وزیر کشور خواستار توضیح در مورد این موضوع شدند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، افزود: البته طرح سوال از وزیر کشور برای دلیل برخورد خشن نیروی انتظامی با دختر جوان در یکی از پارک‌های تهران نیز در دستور کار ما قرار گرفت.

وی با انتقاد از اینکه این برخورد خشن اولین برخورد نیست، تصریح کرد: اینکه عده‌ای تصور می کنند قدرت دادن تذکر به دیگران را دارند، همه کاره هستند و می توانند با آنهایی که پشتوانه و حمایتی ندارند هر رفتاری را داشته باشند به هیچ وجه قابل قبول نیست.

نیاز به همبستگی و یکپارچگی اجتماعی داریم

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه آداب تذکر دادن و امر به معروف و نهی از منکر باید رعایت شود، گفت: این اقدامات و رفتارها باعث اغتشاش در جامعه می شود؛ متاسفانه در هفته های اخیر شاهد جو بسیار متشنجی در جامعه هستیم که به اعتمادی مردم دامن می زند این در حالی است که کشور ما در حال حاضر نیاز به همبستگی و یکپارچگی اجتماعی دارد.

سلحشوری با بیان اینکه قطبی‌سازی جامعه به شدت باعث از بین رفتن تعادل مورد نیاز جامعه می شود، افزود: جامعه ما جامعه ای ملتهب است؛ نباید به این التهابات دامن زد و به اسم امر به معروف و نهی از منکر شاهد چنین رفتارهایی در جامعه باشیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر یکی از فروع دین پذیرفته شده ما است، یادآور شد: این گونه رفتارها برای زمانی بود که قانون جامعی وجود نداشت اما در حال حاضر قانون داریم و چنین رفتارهایی موجب بی نظمی و بی قانونی در جامعه می شود./

انتهای پیام/