تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : البرز
خبرنگار :
کدخبر : 1744
تاریخ : شنبه، 15 تیر 1398 - 18:56
ریزش غار یخ مراد البرز ۲ مصدوم بر جا گذاشت ریزش غار یخ مراد واقع در ارتفاعات منطقه آزاد بر جاده کرج - چالوس مصدومیت ۲ نفر را در پی داشت.

کرج - امید بانوان؛  ایرنان نوشت؛ دکتر مهرداد بابایی رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اظهار داشت: این حادثه عصر روز گذشته رخ داد که بلافاصله۲ دستگاه آمبولانس برای نجات مصدومان به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: مصدومان ۲ زن ۳۰ و ۳۴ ساله بودند که پس از انجام خدمات درمانی پیش بیمارستانی توسط نیروی های امدادی اورژانس البرز به منطقه ولایت رود اعزام و تحویل بالگرد اورژانس شدند.

این مسئول خاطر نشان کرد: به علت شدت جراحات، یکی از مصدومان پس از عملیات احیای قلبی و تنفسی به مراکز بیمارستانی البرز انتقال یافت و دیگری در محل درمان شد.

بابایی با بیان اینکه گرم شدن هوا، سبب ذوب شدن برف ها و یخ های زمستانی کوه های البرز شده، از مردم و گردشگران خواست تا با احتیاط در مناطق برف گیر تردد کنند تا دچار حادثه نشوند.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: دیروز در یک عملیات پایگاه اورژانس هوایی البرز یک خانم باردار ۲۶ ساله با علائم زایمان پرخطر به مرکز فوق تخصصی زنان و زایمان در کرج انتقال یافت.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز بیان داشت: همچنین طی این مدت نوجوان ۱۴ ساله ای که در جاده کرج - چالوس بر اثر سقوط از کوه دچار آسیب سر و ستون فقرات شده بود به بیمارستان البرز منتقل شد.

انتهای پیام/