تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : ورزشی
خبرنگار :
کدخبر : 1800
تاریخ : شنبه، 22 تیر 1398 - 18:11
تهران قهرمان مسابقات بین المللی کیک‌بوکسینگ بانوان شد تیم تهران در رقابت‌های بین‌المللی کیک‌بوکسینگ بانوان با کسب ۵۲ نشان مختلف به عنوان قهرمانی دست یافت.

کرج - امید بانوان؛ ایرنا نوشت؛ ناظر فدراسیون مسابقات بین‌المللی کیک‌بوکسینگ بانوان گفت: در این رقابت‌ها که از روز سه‌شنبه /۱۸ تیر به مدت ۲ روز و به میزبانی زنجان برگزار شد تیم تهران موفق به کسب ۲۳ نشان طلا، ۲۲ نشان نقره و هفت نشان برنز شد.

لیلا زارعی افزود: تیم اصفهان با کسب پنج نشان طلا، چهار نقره و پنج برنز و تیم زنجان نیز با پنج نشان طلا، چهار نقره و سه برنز، به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

وی اظهار داشت: این مسابقات با حضور ۱۷۱ ورزشکار خارجی و داخلی (۶ نفر از افغانستان و ۱۶۵ نفر از ایران) در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در قالب ۱۴ تیم مختلف برگزار شد.

زارعی افزود: تیم‌های تهران، اصفهان، زنجان، البرز، قزوین، گیلان، مازندران، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، خوزستان، خراسان رضوی، همدان، قم و افغانستان، در این پیکارها که در ۱۰ وزن مختلف برگزار شد، حضور داشتند.

وی با بیان اینکه این مسابقات در سالن ۶ هزار نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان و در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد، اظهار داشت: ۲۱ داور ایرانی این رقابت‌ها را قضاوت کردند.

نایب رئیس هیات ورزش‌های رزمی استان زنجان گفت: زنجان با ۴۴ ورزشکار در این مسابقات شرکت داشت و توانست در بخش مبارزات به ۲ نشان طلا، سه نقره و سه برنز دست یابد و در بخش دفاع شخصی نیز سه نشان طلا و یک نقره کسب کرد.

انتهای پیام/