تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : ورزشی
خبرنگار :
کدخبر : 1811
تاریخ : سه‌شنبه، 25 تیر 1398 - 12:12
هالپ فاتح تنیس ویمبلدون شد تنیسور رومانیایی با شکست سرنا ویلیامز برای نخستین بار جام قهرمانی را در ویمبلدون بالای سر برد.

کرج - امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛ ، فینال تنیس ویمبلدون در بخش بانوان شنبه بین سیمونا هالپ و سرنا ویلیامز برگزار شد. تنیسور رومانیایی با پیروزی ۲ بر صفر توانستفاتح این رقابت‌ها شود.

بانوی شماره هفت جهان با قدرت بازی را شروع کرد و برتری اش را تا پایان ست نخست حفظ کرد. او توانست چهار بر صفر از حریف آمریکایی اش پیش بیفتد و سپس ویلیامز یک گیم را به خود اختصاصداد. در ادامه هالپ بازی را ۵ بر یک کرد و ویلیامز تنها توانست در یک گیم دیگر پیروز شود. در نهایت بانوی شماره هفت جهان ست نخست را پس از ۲۶ دقیقه با نتیجه ۶ بر ۲ به نفع خود به پایان رساند.

در ست دوم رقابت تقریباً نزدیکی برقرار بود اما با گذشت زمان برتری هالپ دوباره دیده شد. ویلیامز با پیروزی این ست را آغاز کرد اما حریفش خیلی زود بازی را یک بر یک کرد. در ادامه هر یک از تنیسورها یک گیم به خوداختصاص دادند. هالپ زمانی که بازی را به تساوی ۲ بر ۲ رساند برتری اش را حفظ کرد و توانست در ۴ گیم بعدی نیز پیروز شود و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

هالپ برای نخستین بار فاتح ویمبلدون شد.

انتهای پیام/