تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : البرز
خبرنگار :
کدخبر : 1870
تاریخ : چهارشنبه، 02 مرداد 1398 - 16:26
نصب تابلو تبلیغاتی تنها با مجوز اداره فرهنگ وارشاد اسلامی امکان دارد سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی اشتهاردگفت:تبلیغات محیطی ، استفاده و نصب تابلوهای تبلیغاتی صرفاً در اختیار کانون های آگهی و تبلیغاتی دارای مجوز است.

کرج - امید بانوان؛ به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی اشتهارد، رضا رنجبر کهن با تأکید بر نظارت بیشتر به فعالیت کانونهای آگهی تبلیغاتی فعال در شهرستان افزود: تبلیغات محیطی ، استفاده و نصب تابلوهای تبلیغاتی صرفاً در اختیار کانون های آگهی و تبلیغاتی دارای مجوز بوده و و این کانونها نیز محتوی مورد تبلیغی را باید به تایید ارشاد رسانده و مجوز های لازم از این اداره اخذ کنند.

وی تاکید کرد: تابلوهای تبلیغات شهری که در اختیار شهرداری و یا دیگر نهادهای دولتی وغیر دولتی است، صرفاً باید به کانون های آگهی و تبلیغاتی دارای مجوز قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی واگذارشود.

رنجبرکهن خاطر نشان کرد: براساس قوانین و مقررات موجود، انجام هرگونه فعالیت تبلیغاتی باید توسط کانون های تبلیغاتی دارای مجوز از این وزارتخانه صورت پذیرد و با توجه به رایزنی ها و هماهنگی های به عمل آمده توسط وزرتخانه با امور شوراها و شهرداری های وزارت کشور و نیز شورای عالی استان های کشور از این پس، تابلوها و اماکن تبلیغاتی محیطی که در اختیار شهرداری ها ودیگرنهادها است، باید در اختیار این کانون ها قرار گیرد.

سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی اشتهارد با اشاره به بروز برخی مشکلات اجتماعی ناشی از فعالیت غیرقانونی اشخاص فاقد مجوز در حوزه تبلیغات و لزوم رعایت کامل قوانین گفت: براساس قانون کانون های تبلیغاتی می بایست قبل از اجرا و نمایش طرح های تبلیغاتی، مجوز لازم را از این اداره دریافت کنند و بدین ترتیب از نمایش طرح های تبلیغاتی که مغایر با اخلاق و ارزش های فرهنگی و عرفی جامعه است، جلوگیری شود.

وی اظهار امیدواری کرد با همراهی و مشارکت همه مسوولان زیربط در بخش های مختلف مدیریت شهری و با در نظر گرفتن قوانین مصرح، از بروز هرگونه مشکلات جلوگیری به عمل آید.

رنجبرکهن در پایان تاکید کرد:کانون هایی که بدون اخذمجوز ویا با استفاده غیر مجاز از مجوزدیگر کانون های شهرستان فعالیت می‌کنند ظرف ١٥ روز آینده جهت تشکیل پرونده واخذ مجوز به اداره فرهنگ وارشاد اسلامی اشتهارد مراجعه نمایند ودر صورت عدم مراجعه وادامه فعالیت بدون مجوز،طبق مفاد قانونی با افراد متخلف برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/