تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : البرز
خبرنگار :
کدخبر : 1909
تاریخ : دوشنبه، 07 مرداد 1398 - 11:17
مطالبه البرز از معاون اول رییس جمهور ظرف کمتر از ۲ روز محقق شد؛ فرودگاه مسافربری پیام آغاز به کار می‌کند نماینده عالی دولت در استان البرز از تحقق مهمترین مطالبه استان در سفر معاون اول رییس جمهور به البرز خبر داد و گفت: ظرف کمتر از ۲ پس از سفر دکتر جهانگیری دستور راه اندازی پروازهای مسافربری فرودگاه پیام توسط هیات دولت صادر شد.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی با اعلام این خبر مسرت‌بخش افزود: متعاقب دعوت از مسئولان ملی به البرز، مطالبات استان به صورت دقیق، نظام مند و تخصصی طرح شده و پاسخ درخوری نیز دریافت می شود.

وی با اشاره به اینکه اکنون نگاه ملی در مسیر عمران و آبادانی البرز، همراه و پشتیبان است، ادامه داد: پس از دستاوردهای سفر رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان، اکنون شاهد تحقق مطالبه مردم البرز از سفر معاون اول رییس جمهور هستیم.

شهبازی گفت: تنها ۲ روز پس از حضور معاون اول رییس جمهور در البرز اکنون شاهد مصوبه هیات دولت مبنی بر راه اندازی فرودگاه مسافربری پیام هستیم.

وی افزود: این ظرفیت ارزشمند که پدافند غیرعامل برای فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی(ره) نیز محسوب می شود علی رغم صرف اعتبارات قابل توجه، بلاتکلیف مانده بود.

استاندار البرز اضافه کرد: طی سفر دکتر جهانگیری و با ارائه گزارشی دقیق از ظرفیت ها و اهمیت این فرودگاه، دستور آغاز پروازهای مسافربری و آموزشی با مصوبه هیات دولت صادر شد.

وی گفت: اکنون این فرودگاه علاوه بر اینکه مهمترین فرودگاه کارگو کشور محسوب می شود در حوزه مسافربری و آموزشی نیز فعالیت می کند.

شهبازی افزود: البرز در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری جهت اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی با اهتمام ویژه ای برای بهره برداری از فرصت های مغتنمی همچون فرودگاه پیام و مواردی از این دست پیشتاز است.

وی عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی یعنی استفاده بهینه از فرصت های مغفول، از این رو در البرز عزمی جدی برای شکوفایی ظرفیت ها شکل گرفته و دولت نیز به تمامی مطالبات حساب شده استان پاسخ حکیمانه داده است.

انتهای پیام/