تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : البرز
خبرنگار :
کدخبر : 1962
تاریخ : شنبه، 26 مرداد 1398 - 23:49
پوشش تلفن همراه و اینترنت در استان البرز به ۱۰۰ درصد می‌رسد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با بیان اینکه در حال حاضر پوشش تلفن همراه در استان در شرایط مطلوبی است، گفت: پوشش تلفن همراه و اینترنت در استان البرز تا پایان سال به ۱۰۰ درصد می‌رسد.

کرج – امید بانوان؛ تسنیم نوشت؛ سودابه رادفر در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: در حال حاضر پوشش تلفن همراه و اینترنت در استان البرز در سطح بالایی است.

وی افزود: تلاش می‌کنیم تا پایان سال‌جاری پوشش اینترنت و تلفن همراه در استان به 100 در صد برسد. پروژه بعدی اجرا و رساندن 100 درصدی تلفن ثابت در استان البرز است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با بیان اینکه در حال حاضر تنها در چند روستای طالقان پایین پوشش تلفن همراه با مشکلاتی روبه‌رو است تصریح کرد: تلاش ما این است که تا پایان سال این معضل برطرف شود.

وی با بیان اینکه در استان البرز جاده اصلی که پوشش تلفن همراه نداشته باشد وجود ندارد، عنوان کرد: استان البرز در شاخص‌های تلفن همراه جزو استان‌های برتر کشور است و در حال حاضر بالای دو میلیون و ششصد هزار خط تلفن همراه فعال است.

رادفر با اشاره به اینکه مشترکان تلفن همراه می‌توانند با کد دستوری از سرویس‌های که عضو هستند با خبر شوند و در صورت اینکه به این خدمات نیاز ندارند این خدمات را لغو کنند، بیان کرد: مشترکان اینترنت خانگی و تجاری در صورت عدم رضایت از خدمات و شکایات احتمالی می توانند از طریق سامانه و سایت 195 دات آی آر شکایت کرده و حقوق خود را مطالبه کنند، نظارت بر شرکت‌های فروش اینترنت در استان البرز در حال انجام است.

انتهای پیام/