تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : البرز
خبرنگار :
کدخبر : 2010
تاریخ : یکشنبه، 10 شهریور 1398 - 16:23
افتتاح ۶ سالن مجهز سینمایی اکومال به مناسبت هفته دولت به مناسبت هفته دولت و با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،٦ سالن مجهز سینمایی در اکومال کرج، افتتاح گردید.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، به مناسبت هفته دولت، با حضور عزیزالله شهبازی، استاندار البرز، حسین انتظامی، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و جعی دیگر از مسئولین استانی، مجتمع سینمایی اکو مال کرج با ٦ سالن مجهز سینمایی افتتاح گردید.

معاون وزیرفرهنگ وارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی سمعی و بصری در آئین بهره برداری از ٦ سالن سینمایی که به همت بخش خصوصی همزمان با هفته دولت برگزار شد، با بیان اینکه باید پیشگیری از آسیب های اجتماعی را به کمک حوزه های فرهنگی انجام دهیم، اظهار داشت:بیش از یک هزار شهر در کشور سینما ندارند.

حسین انتظامی، در حاشیه این مراسم، گفت: اگر چه هفته دولت بهانه ای برای افتتاح پروژه ها و ارائه خدمات به مردم است اما وظیفه خود می‌دانم از زحمات تمامی افراد و دولتمردان تشکر کنم.

رئیس سازمان سینمایی سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه بیش از یک هزار شهر در کشور سینما ندارند، اذعان کرد: هرچه به توسعه زمینه های فرهنگی کمک کنیم به غنی تر شدن زیست اجتماعی کمک خواهد شد؛ باید پیشگیری از آسیب های اجتماعی را به کمک حوزه های فرهنگی انجام دهیم.

انتظامی با تأکید بر ضرورت توجه به مدیریت بانوان در سطح جامعه، خاطرنشان کرد: هرچه از نیرو و توان بانوان بیشتر استفاده کنیم به پیشرفت و ترقی نزدیک تر خواهیم شد.

انتهای پیام/