تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : ساوجبلاغ
خبرنگار :
کدخبر : 2065
تاریخ : شنبه، 23 شهریور 1398 - 15:46
دومین بانوی معاون فرمانداری در البرز معرفی شد استاندار البرز در اجرای تحقق برنامه کشوری مبنی بر سپردن بخشی از مسئولیت‌ها به بانوان ، دومین بانو را در سمت سرپرست معاونت فرمانداری در این استان منصوب کرد.

کرج - امید بانوان؛ ایرنا نوشت؛ بر این اساس صبح شنبه با حضور مدیران کل بازرسی، امور بانوان و امور اقتصادی استانداری البرز «فرزانه معدنکن» به عنوان سرپرست معاونت توسعه و برنامه ریزی فرمانداری ساوجبلاغ معرفی و مشغول به کار شد.

پیش از این مریم قهرمانی به عنوان معاون توسعه و برنامه ریزی شهرستان فردیس استان البرز منصوب و معرفی شد.

 مدیرکل بازرسی استانداری البرز در معارفه معاون جدید فرمانداری ساوجبلاغ گفت: خانم معدنکن تجربه کاری بالایی در استانداری البرز دارند.

عباس اسلامی افزود: با توجه به شناخت سرپرست جدید معاونت توسعه و برنامه‌ریزی البرز از نیازهای شهرستان ساوجبلاغ، انتصاب وی در این مسئولیت می تواند به رفع مشکلات منطقه کمک کند.

مدیرکل امور اقتصادی استانداری البرز گفت: شهرستان ساوجبلاغ در سال های گذشته تاکنون توانسته در عرصه خدمات رسانی و توسعه گام های بلند بردارد و در استان البرز به عنوان نمونه معرفی شود.

پرویز زرگر گفت: یکی از بخش های حساس فرمانداری ، معاونت توسعه و برنامه ریزی است که در رشد اقتصادی و تولید هر منطقه تاثیر گذار است .

در این مراسم از خدمات محسن دهقان تشکر و قدردانی و حکم استاندار البرز را به فرزانه معدنکن اعطا شد.

فرزانه معدنکن دارای ۲۷ سال سابقه کار در استانداری البرز و وزارت کشور است .

وی تا پیش از این معاون حوزه بازرسی استانداری البرز بود.

انتهای پیام/