تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : البرز
خبرنگار :
کدخبر : 2158
تاریخ : دوشنبه، 08 مهر 1398 - 10:50
مقدمات برگزاری جشنواره روابط عمومی های البرز فراهم شد مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز گفت: مقدمات برگزاری جشنواره روابط عمومی های این استان با برگزاری نشستی با مسئولان دانشگاه خوارزمی فراهم شده است.

کرج - امید بانوان؛ ایرنا نوشت؛ حسین رحمانیان شامگاه یکشنبه در جلسه هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی البرز افزود: ترسیم متر و معیار مشخص به پویایی روابط عمومی های استان کمک می کند .

وی ادامه داد: استاندار البرز به عنوان رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های البرز، استادی آشنا و مسلط به حوزه ارتباطات هستند که سابقه فعالیت در این عرصه را در کارنامه مدیریتی خود دارند. در این زمینه همواره تاکید فراوانی بر امر فعالیت حرفه ای و تخصصی دارد.

رحمانیان گفت: برگزاری جشنواره روابط عمومی های البرز باید به گونه ای برنامه ریزی و اجرایی شود که هر ساله به صورت مرتب برگزار شده تا بتواند رویه ای علمی و تخصصی به خود بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه خوارزمی با فعالیت یکصد ساله خود اعتباری ملی و بین المللی دارد که می تواند به عنوان مرکزی علمی ایده آل های آکادمیک خود را در عرصه ای اجرایی محک زده و معیار مطلوبی برای فعالیت های حرفه ای در عرصه ارتباطات و روابط عمومی برای فعالان آن بشمار رود.

وی افزود: پیوند میان حوزه سیاست گذاری و اجرا با مراکز علمی و پژوهشی اتفاق مبارکی است که می تواند فعالیت های آینده در تمام حوزه ها را منسجم ساخته و به هدف مطلوب نزدیک کند.

انتهای پیام/