تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : البرز
خبرنگار :
کدخبر : 2162
تاریخ : دوشنبه، 08 مهر 1398 - 11:35
بزرگراه شمالی کرج تا ۱۵ ماه آینده به بهره برداری می‌رسد شهردار کرج گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه بین شهرداری و وزارت راه و شهرسازی ادامه احداث پروژه بزرگراه شمالی به این وزارتخانه محول می شود.

کرج- امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛ علی کمالی زاده امروز یکشبنه هفتم مهرماه در صد و شصت و چهارمین جلسه شورای شهر کرج با اشاره به پیشرفت پروژه بزرگراه شمالی، اظهار داشت: طبق تعهد پیمانکار این پروژه تا ۱۵ ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه در خصوص پروژه بزرگراه شمالی جلسه ای با وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، گفت: در این جلسه مقرر شد تا دو هفته آینده تفاهم نامه ای میان شهرداری و وزارت راه و شهرسازی منعقد و ادامه احداث این پروژه به این وزارتخانه محول شود.

کمالی زاده با اشاره به بودجه عمرانی جذب شده در سال‌جاری خاطرنشان کرد: با حمایت اعضای شورا در جذب بودجه عمرانی بهتر از گذشته بوده ایم و با توجه به اینکه این بودجه در نیمه دوم سال بهتر جذب می‌شود در مجموع وضعیت بهتری در این حوزه نسبت به گذشته پیش بینی می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه عملکرد شهرداری در مقایسه با گذشته رشد ۴۰۰ درصدی را نشان می‌دهد، یادآور شد: در کنار سایر فعالیت‌ها؛ تولید ۱۴۰ هزار تن آسفالت و انعقاد ۲۳۷ قرارداد در شش ماه نخست سال این میزان رشد را به وجود آورده است.

انتهای پیام/