تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : بین الملل
خبرنگار :
کدخبر : 2228
تاریخ : پنجشنبه، 09 آبان 1398 - 12:32
نتایج تحقیقات اخیر در انگلستان نشان می‌دهد افزایش تن فروشی دانشجویان انگلستان به دلیل مشکلات مالی بر اساس تحقیقات انجام شده در کشور انگلستان؛ در سال ۲۰۱۷ میزان فعالیت دانشجویان انگلیس در بازارهای سکس ۲ درصد بوده این در حالی است که این رقم در سال جاری دو برابر شده است.

کرج – امید بانوان؛ مهر به نقل از ایندیپندنت نوشت؛ بر اساس مطالعات انجام شده بر روی ۳ هزار و ۳۰۰ نفر از دانشجویان انگلستان، جوانان اغلب به دلیل مشکلات مالی و افزایش هزینه‌های زندگی در این کشور حاضر به تن فروشی یا فروش عکس‌های برهنه خود می‌شوند.

بر اساس آمارها، از هر ۲۵ دانشجوی انگلیسی یک نفر به دلیل مشکلات مالی اقدام به تن فروشی می‌کند و این رقم در طول دو سال گذشته دو برابر شده است.

یکی از این دانشجویان دانشگاه یورک سنت جان در گفتگو با ایندیپندنت درباره علت تصمیم به تن فروشی خود می گوید: نگرانی های مالی و نیاز به تامین هزینه های زندگی من و دیگر جوانان را مجبور به تن فروشی کرده است. گاهی برای به دست آوردن پول بیشتر علاوه بر رابطه جنسی، مجبور به ارسال عکس های برهنه خود از طریق فضای مجازی می شوم.

وی ادامه می دهد: با این حال با این پول تنها می توانم غذای روزانه و هزینه تحصیل خود را تامین کنم.

راشل واتر مسئول زنان در اتحادیه ملی دانشجویان انگلیس افزایش روی آوردن جوانان به فعالیت های جنسی به دلیل مشکلات مالی را بسیار نگران کننده خوانده و گفته است: دولت می داند که فقر و تامین هزینه های تحصیل موجب شده تا دانشجویان به کارگران جنسی تبدیل شوند و لازم است تا با اعطا کمک های مالی به جوانان مانع از گسترش این بحران شویم.

انتهای پیام/