تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : کرج
خبرنگار :
کدخبر : 2261
تاریخ : یکشنبه، 19 آبان 1398 - 12:21
ابراز نگرانی عضو شورا از بدهی‌های نجومی شهرداری کرج به بانک شهر عضو شورای اسلامی شهر کرج  با ابراز نگرانی از بدهی‌های شهرداری این کلانشهر به بانک شهر گفت: این بدهی در حال تبدیل شدن به عددی نجومی است.

کرج – امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهرداری کرج ؛ عباس زارع صبح امروز (یکشنبه 19 آبان 98) طی سخنانی در صد و شصت و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج با بیان مطلب فوق اظهار داشت: بدهی‌های شهرداری کرج به بانک شهر در ابتدای دوره کنونی شورای اسلامی شهر بالغ بر 500 میلیارد تومان بود که اکنون اصل و سود این بدهی از 800 میلیارد تومان فزونی می‌کند و افزایش آن به هزار میلیارد تومان در پایان دوره دور از ذهن نیست.

وی افزود: تیم‌های کارشناسی شهرداری کرج در حال رایزنی با دولت، بانک شهر و سایر بانک‌های عامل هستند تا در صورت امکان، بدهی‌های دولت به شهرداری کرج با بدهی‌های ما به بانک شهر تهاتر شود و در این شرایط می‌توان به مهار بدهی‌ها به سیستم بانکی امیدوار بود.

این مسئول اظهار امیدواری کرد که شهرداری کرج برای فعالیت مجدد کمیته تثبیت اعیانی‌ها اقداماتی انجام دهد. زارع گفت که تقویت نظام درآمدی و کنترل هزینه و درآمدها می‌تواند در خدمت رسانی هرچه بهتر و بیشتر به شهروندان موثر واقع شود. وی از افزایش لحظه‌ای بدهی‌ها به بانک شهر به عنوان بزرگ‌ترین طلبکار شهرداری کرج ابراز نگرانی کرد.

انتهای پیام/