تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : بانوان پلاس
خبرنگار :
کدخبر : 756
تاریخ : آرشیو، 20 آذر 1397 - 17:39
«ژولیت بینوش» رئیس هیأت داوران جشنواره برلین شد «ژولیت بینوش» هنرپیشه فرانسوی دارنده اسکار به عنوان رئیس هیأت داوران جشنواره بین‌المللی فیلم برلین ۲۰۱۹ انتخاب شد.

کرج- امید بانوان؛ فارس نوشت: «ژولیت بینوش» هنرپیشه دارنده اسکار به عنوان رئیس هیأت داوران جشنواره بین‌المللی فیلم برلین ۲۰۱۹ انتخاب شد.

بینوش که به خاطر بازی در فیلم‌هایی چون «سبکی تحمل‌ناپذیر هستی» و «شکلات» به شهرت رسید؛ جایزه اسکار و نیز خرس نقره‌ای خود را به خاطر نقش‌آفرینی در فیلم «بیمار انگلیسی» ساخته «آنتونی مینگلا» به دست آورد.

«دیه‌تِر کاسلیک» مدیر برلیناله در مورد انتخاب بینوش گفت: «بسیار خرسندم که ژولیت به عنوان رئیس هیات داوران بین‌المللی جشنواره برلین ۲۰۱۹ انتخاب شده است.

فستیوال دارای اشتراکات و رابطه مستحکمی با اوست و خیلی خوشحالم که در این جایگاه شاخص به جشنواره ما بازگشته است.» بینوش نیز در مورد انتخاب خود اظهار کرد: «بسیار خوشحالم از این انتخاب و با همه هیات داوران تعامل خواهم داشت و با خرسندی و توجه کامل کارم را انجام خواهم داد.

» شصت و نهمین جشنواره برلین از ۷ تا ۱۷ فوریه ۲۰۱۹ با اکران فیلم افتتاحیه «محبت غریبه‌ها» ساخته «لون شرفیگ» کارگردان دانمارکی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/