تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
سرویس : اشتهارد
خبرنگار :
کدخبر : 15844
تاریخ : یکشنبه، 09 مهر 1402 - 17:08
فرماندار اشتهارد: ۲ مدرسه جدید در اشتهارد به بهره‌برداری می‌رسد فرماندار اشتهارد با بیان اینکه به دنبال ارتقای سرانه‌ای آموزشی هستیم، گفت: دو مدرسه جدید به زودی در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

اشتهارد. امید بانوان؛ « ابراهیم کردلو» صبح یکشنبه در جریان بازدید از روند تکمیل پنج پروژه‌در بخش پلنگ‌آباد بیان کرد: اجرای پروژه‌های مختلف شهرستان رضایتمندی خوبی در بین مردم در سطح شهرستان ایجاد کرده است.

وی با اشاره به بازدید از دو مدرسه، یک سالن ورزشی و یک مجتمع بوم‌گردی عنوان کرد: این دو مدرسه از پروژه‌های محوری و خوب با اهداف آموزشی است ضمن اینکه پروژه بوم گردی با اهداف ایجاد امکانات تفریحی و گردشگری در یکی از روستاهای هدف گردشگری شهرستان در حال ساخت است.

فرماندار اشتهارد با بیان اینکه به دنبال ارتقای سرانه‌های آموزشی هستیم، افزود: این دو مدرسه و سالن ورزشی داخل مدرسه مرحوم قنبری به زودی مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهند گرفت.

وی متذکر شد: امسال سال شکوفایی عمرانی شهرستان است به طوری که فعالیت‌های متعدد عمرانی در اشتهارد شکل گرفته و پروژه‌های شهرستان یکی پس از دیگری در بخش دولتی و خصوصی به نتیجه می‌رسد.