درختکاری در رفوژ میانی جاده اشتهارد به ماهدشت

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اشتهارد از برگزاری مراسم گرامیداشت روز درختکاری با شعار منابع طبیعی با مشارکت مردم برای مردم (هر ایرانی سه نهال) در رفوژ میانی جاده اشتهارد به ماهدشت خبر داد.

آب شرب پایدار برای اشتهارد تأمین شد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی این شهرستان، تأمین مسکن است، بنابراین باید حمایت‌های ویژه‌ای از ساخت‌و‌ساز در بخش خصوصی، راه‌اندازی تعاونی‌ها، ایجاد مسکن‌های کارگری و... انجام شود.

رقابت 450 نفر برای نشستن بر ۳ کرسی البرز در مجلس شورای اسلامی

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ولی امر مسلمین، انتخابات را به‌عنوان حق و تکلیف تمامی آحاد جامعه دانسته و این رویداد بزرگ را مظهر قدرت ملی اعلام کرده‌اند.

۸۳ پروژه در شهرستان اشتهارد به بهره‌برداری رسید

نماینده عالی دولت در استان البرز از افتتاح ۸۳ پروژه همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان اشتهارد با اعتباری بالغ بر ۱۰ هزار میلیارد تومان و اشتغال برای بیش از هزار و ۶۰۰ نفر، خبر داد.

10 اقدام اساسی در شهرک‌های صنعتی اشتهارد احصا و اجرایی می‌شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: بُعد مسافت و حمل و نقل نیروی کار به‌ویژه در شهرک‌های صنعتی اشتهارد از دیگر مسائلی است که می‌توان با برنامه‌ریزی و تعامل با صاحبان تولید و صنعت نسبت به پیاده‌سازی طرح‌هایی همچون حمل و نقل ریلی، اقدام کرد.

روند سند دار کردن اراضی ملی در شهرستان اشتهارد شتاب می‌گیرد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اشتهارد از صدور سند تک برگی برای 1700 هکتار از اراضی ملی این شهرستان خبر داد.

تمام ظرفيت منابع طبیعی و آبخیزداری البرز در خدمت حفاظت از عرصه‌های ملی است

بیات، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز در دیدار با رئیس دادگستری شهرستان اشتهارد در خصوص استیفای حقوق دولتی در اراضی ملی و پرونده‌های مهم حقوقی و کیفری مطروحه در حوزه منابع طبیعی گفت‌وگو کرد.

دستگیری قاچاقچیان کهنه کار چوب در شهرستان اشتهارد

با اطلاع رسانی همیاران طبیعت و اهالی محلی طی گشت‌ها و پایش‌های پیاپی در جنگل‌های تاغ، بعد از یک سلسله کمین‌های مداوم و با همکاری فرماندهی کلانتری 11 مرکزی، سرانجام شب هنگام قاچاقچیان کهنه کار چوب دستگیر شدند.

۲ مدرسه جدید در اشتهارد به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار اشتهارد با بیان اینکه به دنبال ارتقای سرانه‌ای آموزشی هستیم، گفت: دو مدرسه جدید به زودی در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

ضرورت آمادگی اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی در آستانه بازگشایی مدارس

امید بانوان؛ فرماندار اشتهارد گفت: تقویت ارتباط بدنه آموزش و پرورش با اولیا و مربیان و دانشگاه با والدین باید به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise