۲ مدرسه جدید در اشتهارد به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار اشتهارد با بیان اینکه به دنبال ارتقای سرانه‌ای آموزشی هستیم، گفت: دو مدرسه جدید به زودی در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

ضرورت آمادگی اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی در آستانه بازگشایی مدارس

امید بانوان؛ فرماندار اشتهارد گفت: تقویت ارتباط بدنه آموزش و پرورش با اولیا و مربیان و دانشگاه با والدین باید به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

خط انتقال آب به ایپک آغاز شد

امیدبانوان؛  عملیات لوله‌گذاری خط انتقال آب به روستاهای ایپک، قانلی بلاغ و تورپاق در اشتهارد با حضور فرماندار این شهرستان آغاز شد.

فاز یک مرمت شبستان مسجد جامع اشتهارد انجام می‌شود 

امیدبانوان؛ سرپرست دفتر فنی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز از آغاز مرمت قسمت شبستان مسجد جامع اشتهارد خبر داد.

افتتاح دو پروژه مهم توزیع برق در اشتهارد همزمان با هفته دولت

همزمان با هفته دولت با حضور استاندار البرز، فرماندار شهرستان اشتهارد، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز و جمعی از مسئولان عملیات اجرایی نیروگاه خورشیدی پنج مگاواتی اشتهارد با ظرفیت توسعه ۱۰ مگاوات آغاز و پست سیار 63/20 کیلو ولت شهرک صنعتی کوثر افتتاح شد.

گزارش تصویری؛ افتتاح پروژه‌های شهرستان اشتهارد به مناسبت هفته دولت

امیدبانوان؛ آغاز عملیات اجرایی نیروگاه خورشیدی پنج مگاواتی اشتهارد با ظرفیت توسعه ۱۰ مگاوات، افتتاح پست سیار 63/20 کیلو ولت شهرک صنعتی کوثر، افتتاح پروژه روکش آسفالت باند شمالی و جنوبی محور ماهدشت به اشتهارد، افتتاح مجتمع خدماتی-رفاهی الماس البرز، افتتاح سالن ورزشی در روستای مرادتپه، بهره‌برداری از فاز توسعه واحد صنعتی «پایا روان کاران البرز» از جمله پروژه‌های افتتاح شده در شهرستان اشتهارد توسط «مجتبی عبداللهی» استاندار البرز بود.

 تأمین یک هزار و 575 هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن در اشتهارد

کردلو، فرماندار شهرستان اشتهارد با بیان اینکه نهضت ملی مسکن یکی از اولویت‌های دولت سیزدهم است، از تأمین یک هزار و 575 هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن در اشتهارد خبر داد.

گزارش تصویری؛ افتتاح دو پروژه راهداری در شهرستان اشتهارد

افتتاح پروژه روکش آسفالت باند شمالی و جنوبی محور ماهدشت به اشتهارد و مجتمع خدماتی - رفاهی الماس البرز در این محور با حضور «مجتبی عبداللهی» استاندار البرز و با همراهی «ابراهیم کردلو» فرماندار محرم شهرستان اشتهارد، «علی زندی‌فر» مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرزهمزمان با هفته گرامیداشت دولت انجام شد. طول این پروژه ۲۵ کیلومتر است و با اعتباری حدود ۵۱۰ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

یکی از شهرداران سابق اشتهارد به اتهام دریافت رشوه و پولشویی بازداشت شد

رئیس کل دادگستری استان البرز با اعلام خبر بازداشت یکی از شهرداران سابق اشتهارد در پرونده زمین‌خواری به ارزش بیش از هفت هزار میلیارد ریال گفت: زمین خواران پس از ناامیدی در اخذ آرای قضایی، از مسیر شهردار و پرداخت رشوه به وی نقشه خود را پیگیری می‌کردند.

صنعتگران حامی کتاب و کتابخوانی در البرز باشند

امیدبانوان؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز گفت: صنعتگران به عنوان حامیان کتاب و کتابخوانی می‌توانند زمینه‌ساز پیشرفت در تولید خود باشند.

اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise