سه‌شنبه، 23 بهمن 1397 - 16:56

به خاطر بی‌کفایتی فدراسیون در انتخاب مربی مدال نگرفتم

حکیمی: بی‌دلیل اسم مرا از لیست مجمع خط زدند/ وضعیت بسیار بدی داریم

ملی‌پوش کایاک ایران گفت: با خط زدن نامم از لیست مجمع انتخاباتی فدراسیون، شخصیتم را زیر سوال بردند.

آرزو حکیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره مشخص نشدن وضعیت اردوهای تیم ملی آب‌های ایران اظهار داشت: من مربی نیستم که برای خودم برنامه بنویسم اما با سابقه 10 ساله تمرینات استقامتی و بدنسازی را دارم و سعی کردم بدنم را آماده نگه دارم. نگذاشتم بدنم افت کند تا اردوها تشکیل شود.

* تعطیلات در قایقرانی بی سابقه بوده است

وی افزود: به ما گفتند از 23 بهمن اردوها آغاز می‌شود اما هنوز خبری نیست اسامی را هم اعلام نکردند. مربی تیم ملی هم مشخص نیست چون نوری‌زاد هدایت تیم را قبول نکرد حالا شاید فدراسیون دنبال گزینه‌های دیگر برود اما این تعطیلات در قایقرانی بی‌سابقه بوده است. شاید بعد از بازی‌های آسیایی نهایتاً یک ماه تعطیل بودیم اما بعد از مدتی اردوها شروع می‌شد، بهمن هم تمام می‌شود و خبری از آغاز اردوها نیست، وضعیت بسیار بدی داریم.

ملی‌پوش کایاک ایران با اشاره به اینکه حریفان برای کسب سهمیه المپیک 2020 خود را آماده می‌کنند، تصریح کرد: رقیبانم را در صفحات مجازی دنبال می‌کنم آنها عکس‌هایی از اردوهای برون‌مرزی می‌گذارند و این برای ما بد است من نمی‌توانم کاری کنم فقط باید بدنم را آماده نگه دارم اگر چه به خوبی اردوها نمی‌توانم مثل سال‌های قبل این کار را انجام دهم. در زمان مربی‌گری یولداش در زمستان یک وعده 45 کیلومتر پارو می‌زدم و حالا از این اتفاق ناراحتم. وضعیت فدراسیون نابسامان است. بعد از بازی‌های آسیایی مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی را برگزار کردند اما واجب‌تر از اینها برگزاری اردو بود. 

* با خط زدن نامم از لیست مجمع شخصیتم را زیر سوال بردند

حکیمی در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به این سؤال که نام شما از لیست اعضای مجمع انتخابی فدراسیون قایقرانی حذف شده خاطرنشان کرد: اسم من بود اما متأسفانه علاقه دارند من را به حاشیه ببرند بی‌دلیل اسم من را خط زدند و با این کار شخصیت من را زیر سؤال بردند همه چیز از پیش تعیین شده است. من با فدراسیون در این باره صحبت خواهم کرد حق من است که دلیل آن را بدانم. اگر عادل مجللی را خط زدند و محسن شادی را اضافه کردند شادی یک المپین است اما اگر من را خط زدند حق مهسا داور بود که اضافه شود. 

* به خاطر بی‌کفایتی فدراسیون در انتخابی مربی در بازی‌های آسیایی مدال نگرفتم

وی افزود: دو ورزشکار دیگر هم از دوستان من هستند و من برای آنها احترام زیادی قائلم اما بر چه ملاکی من را که مدال آسیایی‌ام بیشتر از دو ورزشکار دیگر است را خط زدند. من اولین بانوی المپیکی ایران در رشته خودم هستم و اگر در بازی‌های آسیایی  با وجود زحمت زیادی که کشیدم مدال نیاوردم به خاطر بی‌کفایتی فدراسیون در انتخاب مربی بود. از اتفاقی که افتاده ناراحتم چون تلاش کردم بدون حاشیه جلو بروم. در اردوها و تست‌های انتخابی مرتب حضور داشتم حتی در تست آخر هم با وجود اینکه می‌توانستم شرکت نکنم اما حضور داشتم با این شرایط نمی‌دانم چرا اسم من را خط زدند. امیدوارم زود وضعیت فدراسیون مشخص شود. 

انتهای پیام/

کدخبر: 1002


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise