جلسه هماهنگی ستاد سفرهای نوروزی در ساوجبلاغ برگزار شد

سومین جلسه هماهنگی ستاد سفرهای نوروزی دوشنبه ۱۴ اسفندماه به ریاست «محمدرضا البرزی» فرماندار شهرستان ساوجبلاغ و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مدیران دستگاه‌های عضو ستاد برگزار شد.

رفع تصرف 15 هزار مترمربع از اراضی ملی ساوجبلاغ

ساوجبلاغ. امید بانوان؛ گشت و پایش‌های مستمر یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری ساوجبلاغ منجر به شناسایی و رفع تصرف بخشی از اراضی ملی پلاک ورده به مساحت ۱۵۷۹۴ مترمربع توسط یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساوجبلاغ شد.

۱۲۰ هکتار اراضی کشاورزی ساوجبلاغ از دست سودجویان آزادسازی شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساوجبلاغ گفت: ۱۲۰ هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان که به دست سودجویان مورد تغییر کاربری واقع شده بود، رفع تصرف و آزادسازی شد.

اجساد سرنشینان هواپیمای آموزشی سانحه دیده در البرز کشف شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز از کشف و انتقال اجساد ۲ سرنشین هواپیمای آموزشی سانحه دیده در ارتفاعات روستای وشگین منطقه سفیدارک شهرستان ساوجبلاغ خبر داد.

بهره‌برداری از ۸۱۴ واحد مسکونی در شهر جدید مهستان

همزمان با سفر ریئس جمهور و هیئت دولت به استان البرز روز جمعه در آئینی با حضور وزیر راه و شهرسازی، بهره‌برداری از ۸۱۴ واحد مسکونی و ۲ پروژه عمران شهری در شهر جدید مهستان این استان آغاز شد.

  شهر جدید مهستان صاحب بیمارستان می‌شود

حدادی، نماینده مردم شریف شهرستان‌های ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ اعلام کرد که که شهر جدید مهستان صاحب بیمارستان می‌شود.

ساوجبلاغ میزبان طرح «کاشت یک میلیارد نهال در کشور» در البرز

فرماندار شهرستان ساوجبلاغ از آغاز کاشت ۳۵۰ هزار نهال در این شهرستان در راستای اجرای طرح کاشت یک میلیارد نهال در کشور خبر داد.

بهره برداری از فیبر نوری خاکی روستای سیباندره

پورسبزی، معاون شبکه مخابرات منطقه البرز از برگزاری آئین افتتاح پروژه فیبر نوری خاکی روستای سیباندره زیر نظر اداره مخابرات شهرستان ساوجبلاغ، با حضور جمعی از مسئولین خبر داد.

واحدهای تولیدی نیازمند نیروی کار در ساوجبلاغ ثبت‌نام کنند

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ساوجبلاغ از برگزاری فراخوان بزرگ قرارگاه جهادی اشتغال، معرفی مستقیم نیروی کار به واحدهای تولیدی خبر داد.

اخراجی معلم در ساوجبلاغ نداشتیم

نژادفلاح، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ با رد شایعاتی مبنی بر اخراج ۲۰ معلم در این شهرستان گفت: هیچ اخراجی در ساوجبلاغ نداشتیم.

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise