بهترین انتخاب رئیس جمهور منتخب در خصوص عفاف و حجاب

چگونگی مواجهه نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خصوص موضوع عفاف و حجاب به دلیل نگاه متفاوت به این موضوع از یک سوی و ذهنیت‌های گاه بدبینانه به رویکرد دولت چهاردهم در این خصوص از سوی دیگر به موضوع بحث محافل مختلف تبدیل شده است.

با تخصیص اعتبار ویژه به طرح‌های آبخیزداری سد راه سیلاب شد

امید بانوان؛ مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز ضمن تأکید بر لزوم تخصیص اعتبارات ویژه به مبحث منابع طبیعی و مدیریت بحران در مناطق سیل‌خیز گفت: هر چه‌قدر در اجرای طرح‌های آبخیزداری به خصوص در مناطق سیل‌خیز درنگ و تأخیر رخ دهد، البرز با مخاطرات جدی‌تری روبرو خواهد شد.

 تغییر نگاه به مدیریت مصرف آب ضروری است/ پاییز فرا نرمال در البرز رخ نداد

امید بانوان؛ مدیرعامل آبفای البرز در نشست خبری با اصحاب جراید ضمن تأکید بر ضرورت تغییر نگاه به مدیریت مصرف آب گفت: از آنجایی که پاییز فرا نرمال در البرز رخ نداد، باید برای نجات منابع آبی با برنامه‌ریزی مدبّرانه و همراهی همدلانه مردم مانع تنش آبی در استان شد.

توقف متروی کرج در ایستگاه وعده‌ها/ ایستگاه رجایی شهر در مدار خدمت قرار گرفت

سوت قطار شهری کرج پس از سال ها انتظار شهروندان، با درایت اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهرکرج، با حضور وزیر کشور(در اواخر سال ۱۴۰۱) به صدا درآمد و اکنون شاهد تحولی دیگر در حوزه حمل و نقل ریلی هستیم و این بار آئین افتتاح ایستگاه رجایی شهر در خط 2 قطار شهری کرج با حضور استاندار البرز و مدیران استانی، شهرستانی و شهری برگزار شد.

 تدوین آیین‌نامه اجرایی مراکز مثبت زندگی

معاون راهبری و توسعه خدمات مراکز مثبت زندگی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه با حوزه پیشگیری سازمان بهزیستی مذاکراتی درباره طرح‌های آگاه‌سازی صورت گرفته است، گفت: از جمله این اقدامات، برنامه‌های غربالگری است؛ مانند غربالگری کودکان مضطرب، دستورالعمل این برنامه نیز به‌زودی ابلاغ خواهد شد و در مراکز مثبت زندگی اجرایی خواهد شد.

 البرز رتبه نخست کشوری را در سرانه حمایتی ایتام دارد

البرزی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با بیان اینکه البرز در سرانه حمایتی ایتام رتبه نخست کشوری را دارد، گفت: هزار و 617 یتیم و 5 هزار و 456 فرزند محسنین در استان البرز تحت حمایت کمیته امداد هستند که سرانه دریافتی هر حامی به‌طور میانگین ماهانه برای فرزندان اکرام یک میلیون و 500 هزار و فرزند محسنین 730 هزار تومان است.

تخصص خبرنگاران مسئله‌سازی و وظیفه مسئولان حل مسئله است+ عکس

مهاجری، رئیس شورای شهرستان کرج در چهلمین جلسه رسمی شورای شهرستان که به مناسبت روز خبرنگار با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، با تبریک به نگارندگان حقیقت اظهار داشت: تخصص خبرنگاران مسئله‌سازی است. وقتی موضوعی در کشور بارها و بارها مطالبه شود به سؤال و مسئله‌ای بدل می‌شود که مسئولان را مجاب می‌کند در حل و رفع آن اقدام کنند و این بزرگ‌ترین هنر رسانه است.

قوانینی به نام زنان اما...

عبارت «مادر شاغل» در جامعه ما ترکیبی مناقشه‌برانگیز است. اگر بشود منازعات را در دو طیف گنجاند، یک سو عقیده دارد هیچ فعالیتی برای یک زن ارزشمندتر و مهم‌تر از مادری نیست؛ در مقابل عده‌ای بر این باورند که هر انسانی صرف‌نظر از جنسیت و وضعیت تأهل نیاز به استقلال فردی، خودشکوفایی و کسب هویت دارد که اشتغال سهم بزرگی در تحقق آنها بازی می‌کند.

شغل زنان در سریال‌های نمایش خانگی اول مدیریت است و دوم خلافکاری

تصویری که از اشتغال زنان در سریال‌های نمایش خانگی به نمایش‌ درمی‌آید تفاوتی عجیب با واقعیات موجود کار و فعالیت آنان دارد؛ برخی مشاغل به صورت کلیشه‌ای و آسیب‌زا برجسته و گروهی کثیر نادیده گرفته می‌شوند.

مهلت قانونی ثبت تولد نوزادان ۱۵روز است

مهلت قانونی ثبت تولد نوزادان در سازمان ثبت احوال ۱۵ روز از زمان تولد است و خانواده‌ها باید در این مهلت اقدام کنند، اما ثبت ولادت نوزاد در داخل و خارج از کشور هر کدام دارای شرایط خاص خود است که در این گزارش به آن پرداخته شده است.

یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise