چگونه خودمان را دوست بداريم

«شارون وگشیدر. كروز » در کتاب چگونه خودمان را دوست داشته باشیم از عزت نفس می‌گوید و به مخاطب می‌آموزد چگونه احساساتی که خودباروی ضعیف را به دنبال دارد شناسایی کند و با استفاده از تکنیک‌های موثر عزت نفس خود را افزایش دهد.

چگونه سلامت عاطفی داشته باشیم

کتاب چگونه سلامت عاطفی داشته باشیم اثر «آلیور جیمز» متخصص روان ‌شناسی بالینی کودکان است که از سال ۱۹۸۸ تاکنون نیز نویسنده، روزنامه ‌نگار، مجری و تهیه ‌کننده برنامه ‌های مستند تلویزیونی بوده است.

از صفر شروع کن

هیچ سرمایه‌ای ندارید اما می‌خواهید کسب‌وکار خودتان را راه بیندازید؟ اصلاً نگران نباشید! «دن مکس ول» در کتاب «از صفر شروع کن» به شما راهکارهایی را نشان می‌دهد که کارآفرینان و میلیاردرهای فعلی قبل از سی سالگی در پیش گرفته‌اند و اکنون در جایگاه موفقیت نشسته‌اند. موفقیت در نزدیکی شماست، تنها باید در مسیر درست حرکت کنید!

 استادی در عشق

دون میگوئل روئیز به عنوان یکی از آخرین نوادگان تولتک‌ها، راه و رسم زندگی و عشق به سبک تولتک‌ها را در کتاب «استادی در عشق» توضیح می‌دهد. این کتاب بدون شک یکی از بهترین کتاب‌هایی است که شما در طول زندگی خود خواهید خواند.

پاکسازی آگاهی در 21 روز

کتاب «پاکسازی آگاهی در 21 روز: پلی به عمیق‌ترین تمنای وجودتان» در سال ۲۰۰۹ منتشر شد. این کتاب یکی از آثار پرفروش نویسنده است و بیش از یک میلیون نسخه از آن در دنیا فروخته شده است.

بدن هرگز دروغ نمی‌گوید

کتاب بدن هرگز دروغ نمی‌گوید اثر «آلیس میلر» کتابی در حوزه روانشناسی تربیتی است که با ترجمه «امید سهرابی نیک» توسط نشر نو در اختیار علاقه‌مندان به حوزه‌ روانشناسی کودک و تربیت قرار گرفته است.

چگونه زن باشیم

کتابی مهیج و سرگرم‌کننده که با زبانی کنایه‌آمیز قوانین مردسالارانه را به چالش می‌کشد. کتاب چگونه زن باشیم، نوشته «کیتلین موران» که برنده‌ جایزه‌ی کتاب ملی گلکسی و نامزد جایزه‌ بهترین کتاب طنز گودریدز شده است، می‌تواند برای تمام زن‌های جهان الهام‌بخش باشد.

2 رمان خا رجی ترجمه شد

ترجمه رمان‌های «به وقت عشق و مرگ» نوشته اریش ماریا رمارک و «اولین روز از بقیه زندگی من» نوشته ویرژینی گریمالدی منتشر شد.

قوانین روزانه

ما انسان‌ها از همان ابتدای آفرینش برای موفقیت و بقا نیازمند اتصال به واقعیت و شناخت و آگاهی از آن بوده‌ایم.

مردان مریخی و زنان ونوسی

کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی نوشته جان گری روانشناس و مشاور خانواده، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیاست که با صدای مهبد قناعت‌پیشه منتشر شده است.