توزیع بسته‌های بهداشتی «دوران بلوغ» بین دختران دانش‌آموز مناطق محروم

مشاور امور زنان وزیر آموزش و پرورش از توزیع بسته‌های بهداشتی دوران بلوغ با اولویت مناطق محروم در بین دختران دانش‌آموز متوسطه اول خبر داد.

آیا ناشنوایان هم می‌توانند گواهینامه رانندگی بگیرند؟

سرهنگ جوانبخت، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: افراد ناشنوا و کم شنوایی که متقاضی دریافت گواهینامه هستند، با داشتن شرایط خاصی می‌توانند برای دریافت گواهینامه اقدام کنند.

شرایط تدریس کتاب‌های کمک‌آموزشی در مدارس اعلام شد

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، با اشاره به اینکه کتب کمک‌درسی مجاز برای تدریس در مدارس باید از سازمان پژوهش اعتبارنامه داشته باشند، اعلام کرد کنار گذاشتن کتاب درسی و صرفا تدریس کتب کمک‌آموزشی توسط معلمان تخلف است.

اگر رسانه‌ها پررنگ عمل کنند زنان در منجلاب مدهای آسیب‌زا گرفتار نمی‌شوند

معاون بین‌الملل بنیاد «گوهرشاد» و دبیر کمیته علمی «نخستین جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای خورشید» با اشاره به آسیب‌های ناشی از روی‌آوری زنان به سمت مد و فشن گفت: در مد و فشن و زیبایی‌های ظاهری و عمل‌های جراحی زیبایی، اگر نقش رسانه‌ها پررنگ نباشد به هیج عنوان زنان ما در منجلاب مدهای ضررزننده قرار نمی‌گیرند.

رسانه‌هایی که بانوان روایتگر آنها هستند به تقویت نیاز دارند

دبیر کارگروه علمی نخستین جشنواره بین المللی رسانه ای خورشید گفت: تقویت رسانه‌هایی که بانوان در راس آن هستند و برای بانوان جوامع روایتگری می‌کنند در شرایط کنونی مورد غفلت واقع شده است.

۱۲۰ میلیارد تومان از قبوض برق مددجویان رایگان شد

مدیرکل دفتر امور مشترکان توانیر گفت: برای امسال تاکنون مجموعا مبلغ ۱۲۰ میلیارد تومان از قبوض مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی رایگان محاسبه شده است.

اعطای امتیاز تشویقی به دانشجومعلمانی که در مدارس تدریس کنند

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از اعطای امتیاز تشویقی به دانشجومعلمانی که در تدریس مدارس مشارکت کنند، خبر داد.

دفترچه تکمیل ظرفیت در نیمه دوم مهر منتشر می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش ۱۰ هزار و ۷۸۰ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت آموزگار می‌پذیرد.

بلیت‌های برج میلاد در هفته گردشگری با تخفیف ارائه می‌شود

روابط عمومی برج میلاد اعلام کرد، همزمان با آغاز هفته گردشگری، بلیت‌های بازدید از برج میلاد با تخفیف ۵۰ درصدی به شهروندان ارائه می‌شود.

ثبت «روز تهران» در تقویم ملی کشور

در جلسه امروز شورای شهر تهران یک فوریت ثبت روز تهران در تقویم ملی کشور با حداکثر آراء موافق به تصویب رسید.

اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise