از جا‌به‌جایی در شورای شهر چهارباغ تا انتخاب رئیس جدید

اسماعیل علیخانی، عضو علی‌البدل شورای اسلامی شهر چهارباغ معرفی شد.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارباغ معرفی شد

سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با حضور در فرمانداری چهارباغ ضمن دیدار با فرماندار سرپرست بنیاد شهید چهارباغ را معرفی کرد.

مقابله با تغییر کاربری غیرمجاز به وسعت 175 هکتار در چهارباغ

دادستان عمومی و انقلاب چهارباغ با اعلام اعمال قانون در 175 هکتار از اراضی زراعی در معرض تغییر کاربری غیرمجاز، گفت که 12 ویلای در حال ساخت تخریب شد.

واگذاری بخشی از ساختمان فرهنگسرای الغدیر شهرداری به کانون البرز

در دیدار و گفت‌وگوی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز و شهردار چهارباغ مقرر شد بخش مجزایی از فرهنگسرای الغدیر شهرداری به مرکز کانون اختصاص یابد.

میزان تولید آب شرب در چهارباغ افزایش می‌یابد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از تحقق اقدامات لازم برای افزایش ظرفیت تولید آب با هدف گذر از تنش آبی پیش رو در منطقه چهارباغ خبر داد.

طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت یک طرح اساسی، جهادی و بی سابقه

در جلسه فرماندار و معاون فرماندار شهرستان چهارباغ و مدیر کل منابع طبیعی و آبخیرداری البرز در محل فرمانداری، طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت مورد بررسی قرار گرفت.

مقابله با تغییر کاربری 585 هکتار از اراضی زراعی در چهارباغ

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت که در عملیات مقابله با تغییر کاربری غیرمجاز در حوزه قضایی چهارباغ به وسعت ۵۸۵ هکتار، ۸۰ ویلای غیرمجاز و ۸۰ مورد محوطه‌سازی اعمال قانون شد.

مقابله با تغییر کاربری به ارزش بیش از هشت هزار میلیارد تومان در چهارباغ

دادستان عمومی و انقلاب چهارباغ گفت که در عملیات‌های جداگانه مقابله با تغییر کاربری در چندین روستا که شامل وسعت 142 هکتاری بود 42 ویلای غیرمجاز اعمال قانون شد.

رفع تصرف بیست هزار متر مربع از اراضی ملی شهرستان چهارباغ

رفع تصرف از اراضی ملی در پلاک 174 اصلی موسوم به اسماعیل آباد با همکاری و حضور معاون دادستان، نیروهای انتظامی، شهرداری و نماینده بنیاد مسکن، فرماده و جانشین یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و عوامل یگان حفاظت شهرستان های کرج و ساوجبلاغ به اجرا درآمد.

ساخت و ساز غیرمجاز در بدو وقوع متوقف شود

نماینده عالی دولت در استان البرز با گلایه از ساخت و سازهای غیرمجاز و تغییر کاربری‌های غیرقانونی در شهرستان چهارباغ گفت: به هیچ عنوان نباید اجازه ساخت و ساز غیرمجاز داده شود و از بدو تخلف باید مقابله صورت گیرد.

 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise