نخستین کارگاه آموزش نقاشی نوجوانان در چهارباغ برگزار می‌شود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارباغ گفت: نخستین کارگاه آموزش نقاشی رایگان ویژه کودکان و نوجوانان در شهرستان اجرا خواهد شد.

به‌زودی کمپ متمرکزی برای ساماندهی معتادان متجاهر در البرز احداث می‌شود

عبداللهی، استاندار البرز در آئین افتتاح کارگاه‌های توان‌افزایی و مهارت‌آموزی اردوگاه ماده ۱۶ شهرستان چهارباغ از احداث یک کمپ متمرکز و مجهز برای جمع‌آوری معتادان متجاهر استان البرز در آینده نزدیک خبر داد.

نرخ شیوع اعتیاد در بانوان ایران حدود 6 دهم درصد است

سردار مؤمنی، دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، در افتتاح کارگاه‌های توان‌افزایی و مهارت آموزی کمپ ماده ۱۶ شهرستان چهارباغ اظهار داشت: نرخ شیوع اعتیاد در بانوان ایران کمتر از 1 درصد یعنی حدود 6 دهم درصد است که در مقایسه با میانگین جهانی بسیار کم است؛ ولی در تلاش هستیم این میزان را به حداقل برسانیم.

انهدام باند سارقان به عنف باغات و ویلاهای چهارباغ

امیدبانوان؛ فرمانده انتظامی استان گفت: اعضای باند ۱۳ نفره سارقان به عنف که اقدام به سرقت زیورآلات و لوازم با ارزش شهروندان ساکن در باغات و ویلاهای شهرستان چهار باغ می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

شهرداری‌ها و شوراهای شهر بازوان حاکمیت در پیشبرد مسائل شهری هستند

شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چهارباغ با حضور در دفتر فرماندار شهرستان ضمن عرض تبریک هفته دولت به وی و مجموعه دستگاههای دولتی، برای تمامی دولتمردان جمهوری اسلامی و شهرستان آرزوی سربلندی و توفیقات روز افزون داشتند.

   بهره‌برداری  از ۱۱۸ پروژه در شهرستان چهارباغ در هفته دولت

همزمان با ششمین روز از هفته گرامیداشت دولت ۱۱۸ پروژه در شهرستان چهارباغ با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، استاندار البرز، فرماندار و مقامات شهرستان چهارباغ مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

صمت و اتاق اصناف چهارباغ دو بازوی مهم در ایجاد ثبات و کنترل  بازار 

امیدبانوان؛ نماینده عالی دولت در شهرستان چهارباغ  گفت: اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان دو بازوی مهم در ایجاد ثبات و آرامش و کنترل  بازار هستند.

دستگاه‌های متولی در زمینه عفاف و حجاب با احساس مسئولیت پای کار باشند

 امیدبانوان؛ فرماندار شهرستان چهارباغ در جلسه عفاف و حجاب شهرستان گفت: تعلل در آموزش و فرهنگ‌سازی، بسترسازی و تبلیغات، فضایی را برای نفوذ دشمنان فراهم می‌کند.

دیدرا بخشدار، دهیار و شورای اسلامی بخش مرکزی چهارباغ با فرماندار

به مناسبت گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، «حامد میرفلاح» بخشدار مرکزی چهارباغ ، دهیار و اعضای شورای بخش مرکزی با «داود جعفری» فرماندار شهرستان چهارباغ دیدار کردند.

دستاوردهای دولت سیزدهم در چهارباغ تشریح شد

جعفری، فرماندار چهارباغ ضمن حضور در نماز عبادی سیاسی جمعه، اقدامات و دستاوردهای دولت سیزدهم در یک سال گذشته را تشریح کرد.

اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise