مشکل اسناد اراضی کشاورزی تا رسیدن به نتیجه قانونی پیگری می‌شود

«علی حدادی» در نشست با فعالین کشاورزی شهرستان نظرآباد ضمن اشاره به مشکل اسناد اراضی کشاورزی گفت: از مصوبات مجلس یازدهم سنددار شدن اراضی کشاورزی است که وزیر جهاد قول عملی شدن آن را داد ولی متاسفانه تا امروز محقق نشده است اما پیگیری‌های ما ادامه خواهد داشت.

۹۰ گونه پرنده در تالاب صالحیه ثبت و شناسایی شد

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نظرآباد گفت: همزمان با بارندگی‌های مناسب در ماه‌های اخیر حضور بیش از ۹۰ گونه مختلف از پرندگان زیبا در این تالاب ثبت و شناسایی شده است.

جشنواره گلاب گیری در نظرآباد برگزار می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان البرز از برگزاری جشنواره گلاب‌گیری در روز پنج‌شنبه و جمعه در نظرآباد خبر داد.

وضعیت آب و فاضلاب نظرآباد پایدارتر می‌شود

دو طرح بزرگ انتقال آب از سد طالقان به نظرآباد و اجرای شبکه و تصفیه‌خانه فاضلاب، وضعیت آب و فاضلاب این شهرستان را پایدار می‌کند.

ایران در تولید واکسن تب برفکی به خودکفایی رسید

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: واحدهای دانش بنیان در البرز پویا و پرظرفیت هستند و با تمام توان از روند راه اندازی و توسعه آنها حمایت می‌کنیم.

بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی نظرآباد و ساوجبلاغ شتاب می‌گیرد

با مطالبه «علی حدادی» نماینده مردم در مجلس بهسازی و آسفالت راههای روستایی شهرستان‌های نظرآباد و ساوجبلاغ شتاب می‌گیرد.

فلامینگوها به تالاب صالحیه رسیدند

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نظرآباد گفت: دومین گروه از پرندگان مهاجر زمستان گذران با تاخیر بالاخره به تالاب فصلی تالاب صالحیه رسیدند.

بازداشت کلاهبردار فضای مجازی با ۷۰ پرونده  قضایی در نظرآباد

دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد از بازداشت فردی خبر داد که ۷۰ پرونده فعال کلاهبرداری داشته و با ایجاد رسید‌های جعلی بانکی، اقدام به فریب فروشندگان می‌کرده است.

آغاز به کار دبیرخانه ثبت جهانی محوطه تاریخی ازبکی در نظرآباد

سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز از آغاز به کار دبیرخانه ثبت جهانی محوطه تاریخی ازبکی در شهرستان نظرآباد این استان خبر داد.

کتابخانه روستایی نظرآباد میزبان جشن بزرگ روستاییان شد

به مناسبت ایام الله دهه فجر و سالروز میلاد امام علی (ع)، کتابخانه روستایی امام جواد (ع) با جشن بزگ «انقلاب علوی» میزبان خانواده‌های روستایی احمدآباد شهرستان نظرآباد شد.