افتتاح مرکز کارآموزی بین کارگاهی در شهرک صنعتی سپهر شهرستان نظرآباد

مرکز کارآموزی بین کارگاهی شرکت سفره رنگین دریا(مارین) در راستای تربیت و ارتقاء سطح مهارت منابع انسانی در شهرک صنعتی سپهر شهرستان نظرآباد افتتاح شد.

 ۱۴ حلقه چاه آب شرب در نظرآباد حفر یا مهندسی مجدد شد

مدیرعامل آبفای البرز اعلام کرد که طی شش ماه گذشته، ۱۴ حلقه چاه جدید حفر، مهندسی مجدد، احیا و به مدار بهره‌برداری وارد شد.

اطلاعیه قطعی گاز در کرج و نظرآباد

امیدبانوان؛ گاز شهری قسمت‌هایی از کرج و نظرآباد در روزهای یکشنبه و دوشنبه 19 و 20 شهریور ماه از ساعت هشت صبح الی 17 قطع می شود. 

هک مرکز مخابرات شهدای نظرآباد تکذیب شد 

امیدبانوان؛ معاون اداره کل مخابرات البرز گفت: مرکز مخابرات شهدای نظرآباد این استان به هیچ وجه هک نشده است و این موضوع شایعه ای بیش نیست.

خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی حمل و نظرآباد به زائران اربعین حسینی در مهران

راحمی، سرپرست سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری نظرآباد گفت: سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری نظرآباد گوشه‌ای از ارادت به زائران حسینی را با اعزام ۱۲ دستگاه اتوبوس همراه با ۲۴ راننده و کمکی بر عهده خواهند داشت.

 شبکه توزیع آب نظرآباد پایدار می‌شود

امید بانوان؛ مدیرعامل آبفای البرز در جلسه تأمین آب شهرستان نظرآباد با تأکید بر این نکته که شهر نظرآباد مشکل کمبود آب ندارد و باید زون‌بندی آن اصلاح شود افزود: برای تأمین آب پایدار با فشار متعادل در شهر نظرآباد لازم است زون‌بندی آن دوباره باز طراحی شود و زون‌های فشاری آن با نصب شیر فشارشکن به تعادل برسد.

تجلیل از کتابدار البرزی به عنوان منتخب برتر «دوره مدرسه تابستانی»

در آیین اختتامیه مدرسه تابستانی خدمات کتابخانه‌های عمومی در اردبیل، مجید علیزاده کتابدار کتابخانه‌های عمومی شهرستان نظرآباد به عنوان منتخب برتر معرفی و تجلیل شد.

گزارش تصویری افتتاح پروژه‌های نظرآباد به مناسبت هفته دولت

در اولین روز از آغاز هفته دولت دبستان خیری مشارکتی شهید «محمدحسین نخبه روستا» در روستای حاجی بیک، واحد تولید انواع کابل برق فشار ضعيف و اتصالات کابل هوایی خودنگهدار و واحد تولید انواع نسوج و تولید پارچه گرد باف در شهرک صنعتی نظرآباد، 2 واحد گلخانه تولید صیفی‌جات در روستای نجم‌آباد شهرستان و مرکز پایش تصویری شهرداری نظرآباد با حضور «مجتبی عبداللهی» استاندار البرز در شهرستان نظرآباد افتتاح شد.

گزارش تصویری؛ ادای احترام استاندار البرز به مقام والای شهدای نظرآباد و ساوجبلاغ در هفته دولت

امیدبانوان؛ استاندار البرز و هیئت همراه در اولین روز از گرامیداشت هفته دولت، روز پنجشنبه دوم شهریور با حضور در گلزار شهدای روستای حاجی بیک نظرآباد و گلزار شهدای شهرجدید مهستان در شهرستان ساوجبلاغ ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا بار دیگر عهد و بیعت قدیم خویش با آنان را تجدید کردند.

 نظرآباد پیشتاز در بهره‌گیری از توانمندی بانوان در پست‌های مدیریتی

فرماندار نظرآباد ضمن حمایت از جایگاه مدیریتی بانوان در شهرستان نظرآباد گفت: نظرآباد در بهره‌گیری از توانمندی بانوان در مصادر مدیریتی نسبت به سایر شهرستان‌های البرز پیشتاز است، به‌طوری‌که رؤسای ادارات مختلف از جمله تعزیرات حکومتی، فرهنگ و ارشاد، ثبت‌احوال، بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان همگی از بانوان توانمند هستند.

اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise