تقاضای محصولات کشاورزی سالم و ارگانیک روزافزون است

فرماندار طالقان گفت: تقاضای محصولات کشاورزی سالم و ارگانیک که بدون استفاده از کودهای شیمیایی به عمل می‌آید در بازارهای مصرف روز افزون است.

یک هکتار اراضی باغی طالقان در آتش سوخت

فرماندار طالقان از آتش‌سوزی یک هکتار از اراضی باغی طالقان خبر داد.

منزل آیت الله طالقانی آماده بازگشایی شد

امیدبانوان؛ فرماندار شهرستان طالقان گفت: منزل آیت الله طالقانی واقع دراین شهرستان برای برگزاری مراسم سالگرد این شخصیت بزرگ آماده بازگشایی است.

افتتاح فاز اول برق‌رسانی محور جدید طالقان-هشتگرد

امیدبانوان؛ فاز اول برق‌رسانی محور جدیدالاحداث طالقان-هشتگرد با محوریت و کارفرمایی اداره کل راه و شهرسازی البرز افتتاح شد.

افتتاح ۸ پروژه راهداری در طالقان

امیدبانوان؛ مدیرکل راهداری و  حمل و نقل جاده‌ای البرز از افتتاح هشت پروژه راهداری در شهرستان طالقان با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد تومان خبر داد.

موزه روستایی و مردم شناسی طالقان ساخته می‌شود

امیدبانوان؛ مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز از ساخت موزه روستایی و مردم‌شناسی طالقان در محل اداره میراث‌فرهنگی این شهرستان خبر داد.

بازارچه صنایع‌دستی طالقان افتتاح شد 

امیدبانوان؛ مدیر کل میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی البرز از افتتاح سازه سبک بازارچه صنایع دستی در این شهرستان در هفته دولت خبر داد.

افتتاح و بهره برداری از ۱۳۰ پروژه مناطق روستایی البرز

معاون امور عمرانی استانداری البرز از افتتاح و بهره‌برداری از ۱۳۰ پروژه با اعتباری بالغ بر 700 میلیارد تومان در مناطق روستایی استان خبر داد.

صدور اسناد مالکیت اراضی دولتی به مساحت ۶۷۱ هکتار در شهرستان طالقان

رئیس اداره راه و شهرسازی طالقان از صدور اسناد مالکیت برای اراضی دولتی به مساحت ۶۷۱ هکتار خبر داد.

طالقان به عنوان منبع تامین آب پایتخت دچار کم آبی است

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری‌های دانش بنیان شورای عالی استان‌ها در نوزدهمین اجلاس شورای عالی استان‌ها ضمن درخواست اصلاح حدود و حریم سد و رودخانه طالقان در دیدار با محرابیان وزیر نیرو، خواستار اختصاص حق آبه به این شهرستان شد.

اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise