پایان جشنواره گلابگیری در البرز

معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی البرز با اشاره به پایان جشنواره گلابگیری در محوطه مجموعه فرهنگی-تاریخی مروارید گفت: در مجموع بیش از ۱۸۰هزار نفر از این جشنواره بازدید کردند.

جشن بزرگ پروانه‌های نارنجی در استان البرز برگزار شد

جشن بزرگ پروانه‌های نارنجی با حضور رئیس هیئت مدیره انجمن ام اس استان البرز، شهردار منطقه 7 کرج، جمعی از هنرمندان، خیرین، مدیران شرکت‌های دارویی و خانواده بزرگ انجمن ام اس - سه‌شنبه 9 خرداد- در سالن موسسه اصلاح بذر و نهال کرج برگزار شد.

مصوبات سفر رئیس جمهور به البرز اجرایی شود

«محسن منصوری» معاون امور اجرایی رییس‌جمهور در شورای اداری استان بر اجرایی شدن تمامی مصوبات سفر ریاست جمهوری به البرز تاکید کرد.

تأمین اعتبار 2 هزار میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به البرز

معاون اجرایی رییس جمهور بیان کرد: از مجموع مصوبات سفر رییس جمهوری به استان البرز، ۲ هزار میلیارد تومان تامین اعتبار شده است.

واگذاری 3 قطعه زمین به 6 خانواده البرزی دارای سه فرزند سه قلو و بالاتر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز بر لزوم جدیت هدفمند برای جلوگیری از کاهش جمعیت در استان تاکید کرد و گفت: باید در جهت افزایش و جوانی جمعیت در استان البرز تلاش فرهنگی بیشتری صورت گیرد.

راه‌های مدیریت مصرف در بخش خانگی برای دریافت پاداش صرفه‌جویی

فرارسیدن روزهای گرم سال و روشن‌شدن تجهیزات خنک‌کننده و سرمایشی موجب افزایش میزان مصرف برق و ایجاد ناترازی در بخش‌های تولید و مصرف برق می‌گردد، اما یادمان نرود صرفه‌جویی یک مسئولیت اجتماعی و شهروندی است که با رعایت آن هم رفاه خود هم حقوق سایر شهروندان و هم آینده جامعه تأمین خواهد شد.

طرح یکپارچه‌سازی فعالان مشاغل خانگی در البرز به اجرا درآمد

رئیس مرکز جهاد دانشگاهی البرز با اشاره به فعالیت مرکز ساماندهی مشاغل خانگی در این استان، گفت: برای یکپارچه‌سازی فعالان در این عرصه طرح نام‌نویسی جامع از این افراد آغاز شد.

زمینه نام‌نویسی دانش آموزان اتباع مجاز در مدارس البرز فراهم است

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش البرز گفت: دانش آموزان اتباع دارای برگه مجوز اقامت و کارت آمایش در مدارس استان همانند سال‌های گذشته برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ ثبت‌نام می‌شوند.

مقالات دانش‌آموزان کرجی در مجلات بین‌المللی به چاپ رسید

مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه کرج گفت: مقالات علمی و پژوهشی ۲ تیم دانش‌آموزی عضو انجمن نانوتکنولوژی پژوهش‌سرای معلم این ناحیه در شماره هفتم و دوم ژورنال AJG و AJNM چاپ شد.

 ثبت‌نام مدارس شاهد البرز در حال انجام است

رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران آموزش‌وپرورش البرز اعلام کرد: ثبت‌نام مدارس شاهد برای سال تحصیلی آینده در این استان در حال انجام است.