واگذاری ۴۰۸ قطعه زمین به ۵۰۰ خانواده دارای سه فرزند و بالاتر

مشاور استاندار و مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده و دبیر قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از اعطا ۴۰۸ قطعه زمین به خانواده‌های دارای سه فرزند و بالاتر با حضور معاون هماهنگی عمرانی استانداری البرز خبر داد.

آیین شکرانه اشتغال در کرج برگزار می‌شود

دارایی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از برگزاری آیین شکرانه اشتغال در کرج با مشارکت دستگاه‌های اجرایی متعهد اشتغال در استان البرز خبر داد.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی گردشگری به مناسبت هفته گردشگری در البرز

علی‌محمدی، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی البرز از برگزاری کارگاه‌های آموزش گردشگری به همت یکی از آموزشگاه‌های استان و با هماهنگی اداره کل خبر داد.

جابه‌جایی بیش از 739 هزار مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی در البرز

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 739 هزار و 798 مسافر در استان جابه‌جا شده‌اند.

نواختن زنگ جشن عاطفه‌ها در استان البرز

زنگ عاطفه‌ها با حضور مسئولان استانی به‌صورت نمادین در مدرسه ابتدایی دخترانه نرجس کرج به صدا درآمد.

واحدهای تولیدی متقاضی نمونه ملی ارزیابی میدانی می‌شوند

مدیر کل دفتر نظارت بر استاندارد صنایع غذایی،آرایشی و بهداشتی سازمان ملی استاندارد ایران به همراه سرپرست اداره کل استاندارد استان البرز از واحد تولیدی متقاضی شرکت در فرایند انتخاب واحد نمونه بازدید کردند.

تهیه سند آمایش صنعتی استان البرز در اولویت قرار دارد

تهیه سند آمایش صنعتی استان البرز در اولویت قرار دارد و باید همه دستگاه‌های مسئول در این زمینه اقدامات اجرایی لازم را در دستور کار قرار دهند.

استقرار 148 شرکت تامین تجهیزات صنعتی در استان البرز

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: طبق آمار موجود 148 شرکت تامین تجهیزات صنعتی در استان البرز استقرار دارند و می‌توانند به توسعه صنایع مختلف در کشور کمک نمایند.

مطالعات اجرای شبکه فاضلاب در روستاهای حاشیه سد کرج به پایان می‌رسد

اجرای مطالعات برای ایجاد شبکه فاضلاب در روستاهای حاشیه سد امیرکبیر کرج تا پایان سال جاری به پایان می‌رسد.

استقبال بی نظیر از آثار هنرمند سفال البرزی در همایش بین‌المللی سفال ریشتان ازبکستان

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی البرز حضور هنرمند سفال و سرامیک البرز را در اولین همایش بین‌المللی سرامیک ریشتان در کشور ازبکستان از بین سه هنرمند منتخب کشور، بسیار پربار و افتخار آفرین عنوان کرد که به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است.

اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise