آغاز اعطای مجوز کانال های مجازی خبری «انسان رسانه» البرز

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از اعطای مجوز به کانال‌های مجازی خبری «انسان رسانه» در این استان خبر داد .

ارائه 9 فرصت بی‌نام سرمایه‌گذاری گردشگری البرز در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی و صنایع وابسته تهران

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز از معرفی 9 فرصت سرمایه گذاری بی نام البرز در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع‌ وابسته خبر داد.

ارائه صنایع دستی فاخر استان البرز در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران

معاون صنایع‌دستی البرز از حضور بیش از 9 هنرمند صنایع‌دستی استان در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی وابسته خبر داد.

صدور رأی بدوی متهمان پرونده قتل مرحوم مهرجویی و همسرش

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت که بر اساس رأی صادره در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان البرز، متهمان به قصاص و حبس‌های بلندمدت محکوم شده‌اند.

فوت ۲ نفر در پی تیراندازی یک سرباز وظیفه در البرز

در پی تیراندازی جنون‌آمیز سرباز وظیفه یگان امداد شهرستان ساوجبلاغ به سمت یکی از مأموران در حال گشت، فرمانده انتظامی استان، دستور ویژه رسیدگی صادر کرد.

پرواز نجف- كرج در فرودگاه بین‌المللی پیام به زمین نشست

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام با اشاره به استقبال صورت‌گرفته از پروازهای این فرودگاه به مقصد نجف اشرف که در ایام اربعین حسینی امسال از طریق پیام صورت گرفت، گفت: انجام پروازها از فرودگاه بین المللی پیام به مقصد نجف اشرف و بالعکس از 21 بهمن 1402 از سر گرفته شد.

پرداخت عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی پس از واریز حقوق بهمن

با توجه به جدول پرداخت حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی براساس حروف الفباء از هفته آینده، پیش‌بینی می‌شود عیدی بازنشستگان پس از واریز حقوق بهمن‌ماه به حساب آنها واریز شود.

کارگران شریف البرز با حضور پرشور در انتخابات پیش رو، نقش آفرینی کنند

نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به مجاهدت‌های جامعه کارگری در دوران پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و سنگر کار و تولید گفت: این قشر در عرصه‌های مختلف کشور و البرز خوش درخشیده است.

اسناد رسمی برای املاک قولنامه‌ای خط چهار حصار صادر می‌شود

سرپرست دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری البرز گفت: مقرر شد اداره کل راه و شهرسازی با همراهی شهرداری کرج نسبت به در اختیار گذاردن فرم‌های ثبت در خواست متقاضیان ملکی به دفتر معتمدین محل (خط چهار حصار) اقدام کند تا تمهیدات لازم جهت انتخاب کارگزاری و واگذاری امور جهت حل مشکل ساکنین انجام شود.

 دستگاه های اجرایی در راستای رفع مشکلات روستاییان گام بردارند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز بر ضرورت حضور و پیگیری مطالبات روستاییان سطح استان توسط نمایندگان دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد.

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise