پرواز قیمت بلیت‌های عتبات عالیات

در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی قیمت بلیت هواپیما برای مقصد نجف به شدت افزایش یافته و سازمان هواپیمایی کشوری به‌عنوان حاکمیت نظاره‌گر این نابسامانی است.

«چرخ زندگی» به راه افتاد

«الهام مصطفوی» تهیه‌کننده رادیو اقتصاد بیان کرد که برنامه «چرخ زندگی» با هدف ترویج و آموزش مهارت‌های زندگی و آموزش سواد مالی پخش می‌شود.

هزینه مالیات نقل و انتقال خودرو به عهده فروشنده شد

بر اساس تصمیم جدید هیئت مدیره صنف فروشندگان اتومبیل تهران از تاریخ ۱۴۰۳/۰۶/۰۱ پرداخت هزینه مالیات نقل و انتقال خودرو به عهده فروشنده خواهد بود.

گرمای بی‌سابقه این روزها نسبت به ۵۰ سال اخیر

مدیرعامل توانیر گفت: به ازای هر یک درجه افزایش دما در کشور حدود ۱۸۰۰ مگاوات به میزان مصرف برق اضافه می‌شود که این به دلیل استفاده از کولرها و وسایل سرمایشی است.

خط اتوبوسی مشهد به نجف - کربلا راه‌اندازی شد

رئیس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: خط منظم مسافری در مسیر مشهد به نجف - کربلا راه‌اندازی شد.

تعطیلی یک هفته ای بازار طلای تهران

صنف طلا و جواهر در بازار تهران که از صنوف مومن متعهد و دوستار اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام می‌باشند هفته آتی یعنی از روز شنبه ۲۳ تیر تا روز پنجشنبه ۲۸ تیرماه تعطیل و عزادار سرور آزادگان جهان خواهند بود.

اشتغال ۱۹ هزار نفری تعاونی‌های زنان

معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد ۱۷۳ هزار فرصت شغلی جدید در بخش تعاون طی سه سال گذشته خبر داد و گفت: در دولت سیزدهم بیش از ۱۲۰۰ شرکت تعاونی بانوان تشکیل شده که طی این مدت برای ۱۹ هزار نفر اشتغالزایی داشته است.

زمان عرضه دینار به زائرین اربعین اعلام شد

بانک مرکزی دستورالعمل «ترتیبات تأمین و عرضه ارز دینار به زائرین اربعین حسینی (ع) در سال ۱۴۰۳» را به ۷ بانک عامل ابلاغ کرد.

قطعی ۴۰درصدی ظرفیت ورودی اینترنت بین الملل

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از قطعی ۴۰ درصد از ظرفیت ورودی اینترنت بین‌الملل خبر داد و گفت: افت شبکه ارتباطی کشور به‌زودی برطرف خواهد شد.

اجاره‌های بلندمدت مشمول معافیت‌های مالیاتی ۱۰۰ درصد می‌شوند

دبیر کارگروه تنظیم و کنترل بازار املاک با تأکید بر اینکه انعقاد قراردادهای بلندمدت اجاره مشمول معافیت‌های مالیاتی ۷۰ تا ۱۰۰درصدی هستند از تجهیز بنگاه‌های معاملات املاک به دستگاه کارتخوان خبر داد.

یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise