حذف مالیات بر ارزش افزوده برای بافندگان فرش باعث رونق تولید می‌شود

رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: حذف مالیات بر ارزش افزوده فرش توسط مجلس برای بافندگان فرش باعث رونق تولید و اشتغال می‌شود.

آغاز دور جدید وام ضروری بازنشستگان کشوری

طبق اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، سامانه ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری از امروز، شنبه ششم خرداد فعال شده و در طول سال نیز به طور مستمر فعال خواهد بود.

قیمت رسمی مرغ اعلام شد

مدیرکل دفتر بازرسی وزارت جهاد گفت: قیمت مصوب هرکیلو مرغ برای مصرف کننده ۷۳ هزارتومان بوده و عرضه بالاتر از این‌نرخ تخلف است.

توسعه همکاری سازمان پژوهش‌های علمی صنعتی ایران و منطقه ویژه اقتصادی پیام

در قالب امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های متقابل بین سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی در راستای گمرک تخصصی فاوا توسعه می‌یابد.

رشد 202 درصدی صدور مجوزهای مشاغل خانگی

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رشد ۲۰۲ درصدی صدور مجوزهای مشاغل خانگی در سال گذشته خبر داد.

 میزان کاهش مصرف برق، مبنای دریافت پاداش مشترکان برق خانگی

سخنگوی صنعت برق گفت: مبنای دریافت پاداش مشترکان خانگی، میزان کاهش مصرف برق مشترک نسبت به مدت مشابه دوره گذشته است و همه مشترکان نیز می‌توانند در آن مشارکت داشته باشند.

 آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی ۳ نوبت در سال برگزار می‌شود

مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی را فرصت و انگیزه‌ای برای داوطلبان برشمرد که علاوه بر کسب صلاحیت حرفه‌ای، با رعایت مقررات ملی ساختمان و سایر اسناد و منابع ارتقای کیفی ساخت‌وساز در کشور را محقق کنند.

 افزایش ۲۹ درصدی قیمت بلیت هواپیما

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از تصویب افزایش ۲۹ درصدی قیمت بلیت هواپیما در ستاد تنظیم بازار و ابلاغ آن از امروز به‌تمامی شرکت‌های هواپیمایی خبر داد.

   افزایش میزان پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزند نسبت به سنوات گذشته

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: بانک‌های عامل در سال جاری بیش از ۱۰.۷ همت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و فرزند پرداخت کرده‌اند.

واکنش یامین‌پور به استنکاف بانک‌ها از پرداخت تسهیلات ازدواج

دبیر شورای عالی جوانان ضمن انتقاد از شرایط پرداخت تسهیلات ازدواج توسط برخی بانک‌ها، از بانک مرکزی خواست نظارت دقیق‌تری در خدمات‌دهی بانک‌ها داشته و آن‌ها را در این زمینه پاسخگوی مردم سازد.