اختصاص ۱.۵ میلیون تومان سهام به نوزادان متولد ۱۴۰۱

وزیر اقتصاد گفت: به محض ثبت‌نام پنجره ملی خدمات دولت الکترونیک ، مراحل به صورت خودکار طی شده و ۱.۵ میلیون تومان سهام برای نوزادان متولد سال ۱۴۰۱ منظور می‌شود.

حداکثر هزینه ۶ میلیون تومانی برای تعویض کارت خوانهای قدیمی با اندرویدی

سخنگوی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: در راستای پیاده‌سازی قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه م<دیان حداکثر هزینه احتمالی تعویض کارتخوان‌های قدیمی با اندرویدی تا ۶ میلیون تومان برای مؤدیان خواهد داشت.

پرداخت عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی پس از واریز حقوق بهمن

با توجه به جدول پرداخت حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی براساس حروف الفباء از هفته آینده، پیش‌بینی می‌شود عیدی بازنشستگان پس از واریز حقوق بهمن‌ماه به حساب آنها واریز شود.

امکان صادرات برق تجدیدپذیر فراهم شد

امید بانوان؛ مدیرعامل شرکت توانیر گفت: امکان تخصیص بخشی از ظرفیت مبادی صادراتی به نیروگاه های تجدیدپذیر با ابلاغ مصوبه وزارت نیرو مبنی بر صادرات برق تجدیدپذیر فراهم شد.

ایجاد ۱۴۰ هزار شغل خانگی در سال جاری

رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی مشاغل خانگی وزارت کار گفت: آخرین مراحل فنی سامانه مشاغل خانگی در حال انجام است و به‌زودی به سامانه رصد اشتغال متصل می‌شود.

شورای نگهبان، اساسنامه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور را تأیید کرد

عظیمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، از تأیید اساسنامه این سازمان در شورای نگهبان خبر داد.

ایجاد بیش از ۴۸ هزار شغل جدید

طبق گزارش‌ها از ابتدای سال تاکنون ۵۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات توسط صندوق کارآفرینی امید در جهت حفظ و ایجاد اشتغال و توسعه کسب و کارهای خرد پرداخت و بیش از ۴۸ هزار اشتغال جدید ایجاد شده است.

بیش از ۶ هزار تعاونی زنان در کشور فعال است

سرپرست معاونت امور تعاون وزارت کار گفت: بر اساس اطلاعات ثبت‌شده آماری در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون بیش‌ از ۶۷۸۰ شرکت تعاونی زنان با بیش از ۶۳ هزار عضو در کشور فعال است.

زمان صدور صورتحساب الکترونیکی مؤدیان مالیاتی تعیین شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تعیین زمان صدور صورتحساب الکترونیکی موضوع قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان مالیاتی از اول دی ماه موافقت کردند.

ارائه تسهیلات به ۱۰۰۰ زن سرپرست خانوار

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از انعقاد تفاهم‌نامه با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به منظور ارائه تسهیلات ارزان و کم بهره به یک هزار زن سرپرست خانوار خبر داد.

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise