تولید، ورود و عرضه دستگاه سولاریوم ممنوع!

طبق اعلام دفتر تخصصی ارزیابی انطباق صنایع حمل و نقل و ماشین‌آلات سازمان ملی استاندارد ایران «دستگاه‌های سولاریوم» فاقد هرگونه مجوز تولید، ورود و ترخیص بوده و تأمین، عرضه و استفاده از آن ممنوع و قابل پیگیری است.

تکذیب حذف سامانه یکپارچه خودرو توسط شورای رقابت

رئیس روابط عمومی مرکز ملی رقابت با بیان اینکه سامانه یکپارچه خودرو حذف نشده است، گفت: عرضه خودرو همچنان در بستر این سامانه ادامه خواهد داشت.

الکترونیکی شدن همه خدمات دولتی تا پایان آبان ماه در کشور

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات گفت: بر اساس قانون بودجه ۱۴۰۲، خدمات همه دستگاه‌ها و ادارات دولتی باید تا پایان آبان ماه الکترونیکی شود.

قیمت طلا و سکه امروز پنجشنبه 6 مهر 1402

اگرچه قیمت دلار امروز افزایشی بود اما طلا و سکه مسیر متفاوتی را طی کردند و قیمت‌ها در بازار فلزات زرد رنگ کاهشی بود.

تجمیع کارت‌های بانکی و خدماتی در کارت ملی هوشمند

مدیر اداره نظام پرداخت بانک مرکزی از اجرای پروژه تجمیع کارت‌های بانکی در کارت ملی هوشمند در کل شبکه شتاب و نظام پرداخت کشور در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

رئیس سازمان هواشناسی پیامدهای تغییر اقلیم در ایران را تشریح کرد

تاجبخش، رئیس سازمان هواشناسی کشور با تشریح پیامدهای تغییر اقلیم برای ایران، گفت: ضروری است یک برنامه ملی برای برنامه مصرف بر اساس منابع داشته باشیم.

قیمت سکه، نیم‌سکه و ربع‌سکه امروز چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲

امروز قیمت سکه در بازار به مانند روز گذشته کاهشی بوده است و با تجربه افت ارزش ۲۴۰ هزار تومانی که داشته است، ۲۷,۲۸۰,۰۰۰ (بیست و هفت میلیون و دویست و هشتاد هزار) تومان ارزش گذاری و معامله شده است.

اهدای زمین رایگان به ۲۵۰۰ خانوار تهرانی

جنتی، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: هفته آینده در قالب طرح پویش پیامبر رحمت (ص) به ۲۵۰۰ خانواده دارای سه فرزند و بیشتر در استان تهران زمین رایگان اهدا می‌شود.

ماجرای ارسال پیامک اخطار و واریز ۲۴۰ میلیون تومان نهضت ملی مسکن

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران درباره ارسال پیامک‌هایی اخطار برای متقاضیان نهضت ملی مسکن برای واریز مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان تا ۲۰ مهرماه، توضیحاتی ارائه کرد.

پاداش ۲۲۰۰ میلیارد تومانی بخش خانگی در تابستان

در پی اجرای طرح پاداش صرفه‌جویی و کاهش ۳ درصدی سرانه مصرف خانگی درسال گذشته، اجرای این طرح در سال جاری عمومیت یافت و ۴۰درصد مشترکان خانگی، ۲۲۰۰ میلیارد تومان پاداش صرفه‌جویی دریافت کردند.

اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise