دوشنبه، 06 اسفند 1397 - 11:59

بانویی که 4 سال پیاپی مدال می‌آورد

عضو تیم ملی تکواندو بانوان با اشاره به کسب ۳۰ مدال کشوری و ۱ مدال جهانی در این رشته ورزشی، بیان کرد: از سال ۷۹ در این عرصه وارد شده و در سال ۸۲ موفق به کسب نخستین مقام کشوری در قسمت مبارزه تکواندو شده‌ام.

امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛ فاطمه محمدعلیزاده با بیان اینکه ۴ سال به شکل مستمر مشغول مدال آوری است، مطرح کرد: شرکت در مسابقات کره‌جنوبی ۲۰۱۸ و کسب مدال طلا از جمله مهمترین افتخارآفرینی‌هایم در طول این سال‌ها بوده است.

این بانوی افتخارآفرین استان در رابطه با مشکلات و سختی‌های ورزش، اظهار کرد: نبود تشک‌های ویژه تمرین، عدم فضای مناسب و نداشتن زمان کافی برای تمرین همواره از مشکلات ورزشکاران در این عرصه است و این شرایط به شکلی است که ۹۵ درصد تمرینات همواره در منزل صورت می‌گیرد.

وی عدم حمایت مادی و معنوی مسئولان را از دیگر مشکلات ورزشکاران استان دانست و افزود: مسئولان استان هیچ‌گونه حمایتی از ورزشکار نمی‌کنند از این رو صفر تا ۱۰۰ تمامی هزینه‌های سفر و مسابقات متحمل ورزشکار می‌شود؛ این شرایط برای امتیازآوران و یا مدال آوران نیز به همین شکل است.

این بانوی موفق حضور در تیم استان‌های دیگر را قلبا خوشایند ندانست و عنوان کرد: به علت عدم حمایت مسئولان استانی، مجبور به شرکت در تیم استان‌های دیگر هستم؛ براساس قرارداد دو ساله ورزشی تا امسال مشغول بازی در تیم اصفهان بوده‌ام اما اکنون پیشنهادات خوبی از سوی تهران وجود دارد.

محمدعلیزاده یادآور شد: در صورت قبول هزینه‌های سفر از سوی مسئولان حاضر به شرکت در تیم‌های استان هستم چرا که قلبا موافق افتخارآفرینی در زادگاه خود هستم.

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 1017


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise