یکشنبه، 25 فروردین 1398 - 13:54

«فاطمه صادقی» نماینده کاراته ایران در المپیک ساحلی شد

فدراسیون جهانی کاراته فهرست کاتاروهای حاضر در بازی های المپیک ساحلی را اعلام کرد که نام «فاطمه صادقی» نماینده کشورمان نیز در این میان به چشم می خورد.

امید بانوان؛ به نقل از ایرنا؛ فدراسیون جهانی کاراته، پس از اتمام مسابقات قاره ای اروپا و آمریکا، فهرست کاراته کاهای شرکت کننده در مسابقات ساحلی جهان (آنوک 2019) را اعلام کرد که بر اساس آن آخرین سهمیه ها به 10 کاراته کا از 10 کشور مختلف تعلق گرفت.

بر اساس اعلام فدراسیون جهانی در این بین نام فاطمه صادقی از ایران که در مسابقات قهرمانی جهان به جایگاه نهم دست یافت نیز دیده می شود.

در کاتای بانوان دلارا التیمور از ترکیه، آندره آرمادا از ونزوئلا، آما برازدوا از اسلواکی، جسیکا کوونگ و ساکورا کوکومای از آمریکا حضور دارند.

در کاتای مردان، انزو مونترالو از فرانسه، رومن حیداروف از جمهوری آذربایجان، نیکلای جوزف ارانگو از دومینیکن، هکتور سنسیان از پاناما، دیوید کنتراس از کلمبیا و آریل تورس از آمریکا معرفی شدند.

پیش از این در کاتای بانوان، ساندرا سانچز از اسپانیا، کیو شیمیزو از ژاپن، گریس لائو مو شانگ از هنگ کنگ، ویویانا بوتارو از ایتالیا، ماریا دیمتروا از جمهوری دومنیکن، الکساندرا فراچی از فرانسه، ریتا نگو از کانادا، سلین لی از مالزی، ناوار کائوتسار ماستورا از اندونزی، الکساندر آناکان از نیوزلند، ساره سعید از مصر، صانع آقلمان از مراکش، آکل آکل از کامرون و انتل مائونگوا از بوتسوانا و در کاتای مردان، ریو کیونا از ژاپن، دامین کوینترو از اسپانیا، علی صوف اغلو از ترکیه، متیو بوسا از ایتالیا، آنتونیو دیاز از ونزوئلا، الجا اسمرگونر از آلمان، یا تای وانگ از چین تایپه، کریس چانگ تسزمن از هنگ کنگ، سلمان المساوی از کویت، میشل دو پلسیس از آفریقای جنوبی، افنتس باکوادی از بوتسوانا، عدنان الحکیمی از مراکش و احمد شاوی از مصر جواز حضور در این رقابتها را کسب کرده بودند.

بازی های المپیک ساحلی 10 و 11 اکتبر (17 و 18 مهر) در سن دیگو آمریکا برگزار می شود.

کدخبر: 1098


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise