چهارشنبه، 28 فروردین 1398 - 19:46

بازسازی مدارس نیازمند توجه ویژه است

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تمامی وزارتخانه ها باید تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری مصرف داخلی خود را افزایش دهند، گفت: رونق تولید تنها در حوزه صنعت نیست و بخش کشاورزی نیز مورد تاکید است.

امید بانوان؛ ایلنا،نوشت؛ محمدجواد کولیوند امروز در شورای آموزش و پرورش استان البرز گفت: با توجه به فرسودگی 50 درصدی مدارس، حوزه آموزش و پرورش استان نیازمند توجه وبزه و بازسازی مدارس نیازمند است.

 

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی افزود: باید نگاه هزینه ای از حوزه آموزش و پرورش گرفته شود و تنها به ویژگی تربیت و آموزش قشر جوان در این مجموعه توجه داشته باشیم. 

 

این مقام مسئول تأکید کرد: آموزش و پرورش رکن اصلی مجلس و دولت برای تربیت قشر جوان و داشتن جامعه موفق است.

 

رئیس کمیسیون امور داخلی شوراها در مجلس شورای اسلامی به شعار سال اشاره کرد و یادآور شد: راه تحقق شعار امسال، دوری از نفاق و تقویت اتحاد میان آحاد جامعه است.

 

کولیوند با تأکید بر اینکه ادارات و نهادهای مختلف از حرکت جزیره ای بپرهیزند اظهار کرد: برای مثال می توان گفت یکی از راه های تحقق شعار سال مقابله چند مدیریتی بودن گمرک و خارج شدن از حالت ایستگاهی است.

 

وی با اشاره به اینکه تمامی وزارتخانه ها موظف هستند تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری مصرف داخلی خود را افزایش دهند، گفت: رونق تولید تنها در حوزه صنعت نیست و بخش کشاورزی نیز جزو این مهم خواهد بود.

 

نماینده مردم کرج در مجلس اضافه کرد: پنج مرحله همچون تعیین تکلیف شرایط پرداخت مالیات ها_ بهبود شرایط تسهیلات بانکی _ رسیدگی و اصلاح قانون تأمین اجتماعی و  بیمه می تواند به تحقق شعار سال کمک کند.

 

وی در رابطه با تقویت صنعت خودرو سازی در استان البرز بیان کرد: اگر دولت در این حوزه دخالت نکند بدون شک رقابت میان بخش خصوصی افزایش خواهد یافت و شاهد تقویت این حوزه خواهیم بود.

 

کولیوند خاطرنشان کرد: استان البرز به عنوان استان معین لرستان در حوزه آموزش و پرورش انتخاب شده است.

 

 

کدخبر: 1151


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise