یکشنبه، 27 آذر 1401 - 17:27

در بازدید از کتابخانه‌های عمومی روستایی نظرآباد مطرح شد؛

افزایش رشد مشارکت روستاییان در کتابخانه‌های عمومی استان البرز

«علی معدنی پور» مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در بازدید از کتابخانه‌های روستایی شهرستان نظرآباد گفت: استقبال و تعاملات روستاییان از کتابخانه‌ها نمایانگر افزایش رشد مشارکت روستاییان در کتابخانه‌ها است.

نظرآباد- امید بانوان؛‌ «علی معدنی پور» به منظور تسهیل خدمات رسانی در امور کتابخانه‌های روستایی و در راستای بازدیدهای دوره ای از کتابخانه‌های عمومی در بازدید از کتابخانه‌های  روستایی شهرستان نظرآباد گفت: کتابداران روستایی در کتابخانه‌های عمومی روستاها تعامل مناسبی را با فرهنگ، آداب و رسوم و سبک زندگی روستاییان برقرار کرده اند.

وی با بیان اینکه استقبال و تعاملات روستاییان از کتابخانه‌ها نمایانگر افزایش مشارکت روستاییان در کتابخانه‌هاست تصریح کرد: امروز کتابخانه‌های عمومی پایگاه‌های فرهنگی و تعاملی مناسبی است و کتابداران نقش تعیین کننده‌ای در این ارتباط موثر دارند و تاکنون جلب مشارکت‌های عمومی در کتابخانه‌های روستایی متناسب با جمعیت چشمگیر بوده است و در کتابخانه‌های عمومی استان در تلاش هستیم این روند ادامه داشته باشد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با این عنوان که بخش‌های مختلف در کتابخانه‌های عمومی فعال هستند، افزود: علاوه بر خدمات گسترده کتابخانه‌ای، برنامه‌های فرهنگی متنوعی در تقویم سالانه در کتابخانه‌های عمومی روستایی برای سنین مختلف به خصوص کودکان و نوجوانان انجام می‌شود.

علی معدنی‌پور در پایان ابراز امیدواری کرد با همت خیرین نیک اندیش و دهیاران و شوراهای اسلامی و حمایت مسولین شهرستانی در مناطق کم برخوردار و روستاها خدمات در کتابخانه های روستایی گسترش داده شود.

کدخبر: 11767


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise