سه‌شنبه، 06 دی 1401 - 18:34

بررسی مشکلات شهرستان چهارباغ با حضور معاون استاندار

جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان چهارباغ با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و برخی از مدیران ستادی و شهرستانی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

چهارباغ – امید بانوان؛ «مرتضی ولی‌پوری» با حضور در شهرستان چهارباغ  و دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین «قادر محمدی» امام جمعه محترم چهارباغ  ضمن تقدیر از تلاش‌های امام جمعه محترم، فرماندار و سایر روسای دستگاه‌های اجرایی گفت: امروز باید شبانه روزی تلاش کرد و دولت سیزدهم دولت مردمی بوده که ویژگی و شاخصه اصلی آن حضور جهادی و میدانی در بین مردم است.

وی افزود: فرمانداران و بخشداران و همه مسئولین باید مردم که پشتوانه و سرمایه اجتماعی مهم کشور هستند را به صورت ویژه لحاظ کنند و در خدمتگزاری و رضایتمندی ایشان همه تلاش خود را به کار گیرند.

معاون استاندار تصریح کرد: مسئولين نظام اسلامی کارگزار و خدمتگزار مردم بوده و باید تلاش مضاعف داشته باشند و طبق منویات مقام معظم رهبری و همچنین توصیه ها و تاکیدات رئیس جمهور محترم و نیز دکتر عبداللهی استاندار جهادی البرز علاوه بر تکریم مردم، مطالبات ایشان را شنیده و برای رفع آن تلاش نمایند.

در ادامه جعفری فرماندار چهارباغ ضمن تشکر از حضور معاون استاندار و هیات همراه تاکید کرد: با حمایت‌های امام جمعه و نیز تلاش‌های شبانه‌روزی و همچنین پای کار بودن و عملکرد جهادی مسئولین شهرستانی، بحمدالله شاهد اتفاقات مثبت و رشد کمی و کیفی در چهارباغ هستیم.

جعفری در ادامه خاطرنشان کرد: امروز باید در بین مردم باشیم و برای مردم تمام تلاش خویش را انجام دهیم که سیاست‌های کلی نظام و راهبردهای دولت آیت الله رئیسی و نیز تاکیدات نماینده عالی دولت در استان نیز برنامه‌ریزی عملیاتی و شفافیت و پاسخگویی در همه عرصه‌ها است.

وی  تصریح کرد: استفاده از ظرفیت معتمدین، جوانان و بانوان و همجنین ارتباط مناسب با رسانه‌ها در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و نیز جهاد تبیین که از منویات اصلی رهبر معظم انقلاب است را در همه حوزه‌های اجرایی و عملیاتی چهارباغ لحاظ خواهیم کرد.

این مسئول همچنین گفت: با تقویت سرمایه اجتماعی و نیز ارائه خدمات مناسب به مردم، تکریم ایشان و همچنین تلاش مضاعف باید کمبودها و کاستی‌های موجود را از بین ببریم و جا دارد از همه مردم شریف و ولایتمدار چهارباغ و نیز مسئولین پرتلاش شهرستان تشکر ویژه نمایم که برای توسعه این منطقه کنار ما هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه چهارباغ ضمن تسليت ایام شهادت حضرت زهرا علیهاالسلام از حضور معاون استاندار در شهرستان و بررسی مسائل و مشکلات منطقه تشکر نموده و خواستار توجه بیشتر و حمایت مضاعف مسئولین استانی به نسبت به چهارباغ تازه تاسیس و نوبنیان شد.

کدخبر: 11972


امید بانوان
هیوا فروت
تبلیغات شما در اینجا