چهارشنبه، 04 اردیبهشت 1398 - 13:32

تیم ملی تکواندو بانوان ایران به شرایط ایده آلی رسیده است

سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان گفت: تیم ملی تکواندو بانوان ایران به شرایط ایده آلی رسیده است.

امید بانوان؛ مهر نوشت؛ مهرو کمرانی در ارتباط با آخرین وضعیت ملی پوشان، گفت: خوشبختانه در هفته‌های اخیر ملی پوشان ایران به شرایط ایده آلی رسیده‌اند و این آمادگی باعث شده امید درخشش آن‌ها در این مسابقات افزایش یابد.

 

وی در پاسخ به این سوال که می‌توانستیم با ملی پوشان بیشتری راهی مسابقات منچستر شویم، چرا چنین نشده است، گفت: ما یک اردوی بسیار عالی در صربستان برگزار کردیم و می‌توان گفت ملی پوشان با چالش خوبی در این اردو مواجه شدند و مبارزه با چند قهرمان جهان و المپیک باعث بالا رفتن انگیزه و آمادگی آن‌ها شد ولی با جلسه‌ای که با کادر فنی داشتیم به این نتیجه رسیدیم که با این شش نفر راهی منچستر شویم و فکر می‌کنم برای اعلام مسافران جهانی همه چیز را در نظر گرفتیم.

 

کمرانی سرمربی البرزی تیم ملی بانوان ایران در ارتباط با حضور چهار ملی‌پوش البرزی گفت: البرز حرف اول را در این رشته ورزشی می‌زند و همیشه بهترین‌ها را به تیم ملی معرفی کرده است و من به‌شخصه دوست دارم تمامی استان‌ها در این رشته ورزشی درخشش داشته باشند تا برای انتخاب ملی‌پوش آماده کار ما سخت باشد.

 

وی گفت: مسابقات منچستر برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و در نهایت فکرمی کنم خیلی‌ها در مسابقات جهانی شگفت‌زده شوند.

 

بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان ۲۵ الی ۲۹ اردیبهشت‌ماه به میزبانی «منچستر» انگلیس برگزار خواهد شد و تیم بانوان ایران با شش تکواندوکار عازم این مسابقات خواهد شد.

 

انتهای پیام/ 

 

 

کدخبر: 1199


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise