شنبه، 07 اردیبهشت 1398 - 12:02

دبیر فدراسیون:

رییس کمیته المپیک قول حمایت از بسکتبال را داد

دبیر فدراسیون بسکتبال گفت: رییس کمیته ملی المپیک قول حمایت کامل از برنامه های تیم ملی برای حضور در جام جهانی و انتخابی بازی های المپیک 2020 توکیو را داد.

امید بانوان؛ ایرنا نوشت؛ «مسعود عماری» در خصوص برگزاری جلسه با «سیدرضا صالحی امیری» رییس کمیته ملی المپیک افزود: با توجه به اینکه جام جهانی سال 2019 چین به عنوان انتخابی بازی های المپیک 2020 نیز به حساب می آید شرایط را به صورت کامل برای ریاست کمیته ملی المپیک مطرح کردیم و آقای صالحی امیری نیز قول حمایت کامل از بسکتبال را داد. وی حساسیت ویژه ای روی تیم های ورزشی دارد که این با ارزش است. 

 

وی همچنین درباره غیبت «فریده شجاعی» نائب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال در این جلسه اظهار داشت: همان زمانی که با رییس کمیته ملی المپیک داشتیم، جلسه کمیسیون زنان کمیته ملی المپیک هم در حال برگزاری بود و نایب رییس بانوان (شجاعی) در آن جلسه حضور داشت.

 

در این مورد بیشتر بخوانید 

عماری در پاسخ به این سوال که یعنی نایب رییس بانوان فدراسیون نمی توانست دقایقی در جلسه شما با رییس کمیته ملی المپیک حضور داشته باشد؟ بیان کرد: جلسه ما در کمیته ملی المپیک درباره وضعیت تیم ملی بود و سرمربی تیم ملی بزرگسالان هم در آن حضور داشت. محور این جلسه تیم ملی بود و بسکتبال زنان موضوعیتی در جلسه نداشت.

 

او در خصوص اینکه آیا رئیس کمیته ملی المپیک درباره وضعیت «حامد حدادی» هم سوال کرده، گفت: درباره حدادی حرفی زده نشد. 

 

دبیر فدراسیون بسکتبال در خصوص برنامه های تیم ملی نیز خاطر نشان کرد: بعد از پایان لیگ برتر یک ماه بازیکنان استراحت می کنند و طبق برنامه از 17 یا 18 خرداد تیم ملی اردوهایش را شروع می کند.

 

وی ادامه داد: حضور در تورنمنت های بین المللی مشخص شده و تیم ملی قرار است با بهترین شرایط راهی جام جهانی شود تا در این رویداد مهم نتیجه مناسبی کسب کند.

 

انتهای پیام/ 

 

 

کدخبر: 1233


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise