شنبه، 07 اردیبهشت 1398 - 23:37

اعظم کریمی:

توانمندسازی زنان و دختران یکی از اولویت‌های وزارت ورزش و جوانان است

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: توانمندسازی زنان و دختران یکی از اولویت‌های وزارت ورزش و جوانان است.

امید بانوان؛ مهر نوشت، اعظم کریمی ظهر امروز شنبه در نشست هم اندیشی با فعالان سازمان‌های مردم نهاد در حوزه زنان در تبریز گفت: برخی طرح‌های موفق استان آذربایجان شرقی قابلیت اجرا در سطح ملی را دارد.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خیران استفاده کرد، ادامه داد: آذربایجان شرقی در امر خیران پیشتاز بوده و الگویی برای کشور است.

وی سپس افزود: باید فعالان و خیران حوزه ازدواج را شناسایی کرد و از آنان در پیشبرد برنامه‌های آموزشی و اجرایی یاری کرد.

وی گفت: از سال گذشته حمایت‌های هدفمند وزارت ورزش و جوانان از مراکز مشاوره آغاز شده است، خانواده‌هایی که توان پرداخت حق مشاوره را ندارند تا ۵ جلسه به صورت رایگان می‌توانند از مرکز مشاوره استفاده کنند.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان همچنین ادامه داد: یکی از برنامه‌های ما در سال جدید تولید محتوای اثربخش در فضای مجازی و رسانه‌ای است و سعی می‌کنیم برای تأثیر گذاری بیشتر، این محتواها به زبان و گویش‌های محلی هر استان باشد.

وی با اشاره به اینکه برای تسهیل امور ازدواج جوانان تشکیل مجمع خیران ازدواج در استان‌ها ضروری است، گفت: باید جوانان را به تشکیل سازمان‌های مردم نهاد ترغیب کرد.

انتهای پیام/

کدخبر: 1244


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان