شنبه، 07 اردیبهشت 1398 - 23:37

اعظم کریمی:

توانمندسازی زنان و دختران یکی از اولویت‌های وزارت ورزش و جوانان است

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: توانمندسازی زنان و دختران یکی از اولویت‌های وزارت ورزش و جوانان است.

امید بانوان؛ مهر نوشت، اعظم کریمی ظهر امروز شنبه در نشست هم اندیشی با فعالان سازمان‌های مردم نهاد در حوزه زنان در تبریز گفت: برخی طرح‌های موفق استان آذربایجان شرقی قابلیت اجرا در سطح ملی را دارد.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خیران استفاده کرد، ادامه داد: آذربایجان شرقی در امر خیران پیشتاز بوده و الگویی برای کشور است.

وی سپس افزود: باید فعالان و خیران حوزه ازدواج را شناسایی کرد و از آنان در پیشبرد برنامه‌های آموزشی و اجرایی یاری کرد.

وی گفت: از سال گذشته حمایت‌های هدفمند وزارت ورزش و جوانان از مراکز مشاوره آغاز شده است، خانواده‌هایی که توان پرداخت حق مشاوره را ندارند تا ۵ جلسه به صورت رایگان می‌توانند از مرکز مشاوره استفاده کنند.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان همچنین ادامه داد: یکی از برنامه‌های ما در سال جدید تولید محتوای اثربخش در فضای مجازی و رسانه‌ای است و سعی می‌کنیم برای تأثیر گذاری بیشتر، این محتواها به زبان و گویش‌های محلی هر استان باشد.

وی با اشاره به اینکه برای تسهیل امور ازدواج جوانان تشکیل مجمع خیران ازدواج در استان‌ها ضروری است، گفت: باید جوانان را به تشکیل سازمان‌های مردم نهاد ترغیب کرد.

انتهای پیام/

کدخبر: 1244


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise