پنجشنبه، 12 اردیبهشت 1398 - 14:17

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده:

۶ استان در انتصاب مدیران زن در مجموعه استانداری‌ها پیشتاز بودند

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده گفت: استانهای تهران، گیلان، مرکزی، لرستان، فارس و همدان؛ در انتصاب مدیران زن در مجموعه استانداری های خود در سال ١٣٩٧ پیشتاز بوده‌اند.

امید بانوان؛ مهر نوشت؛ فریبا نظری مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده گفت: توجه به تاکید دولت بر حمایت از به کار گیری بانوان و جوانان در جایگاه‌های مدیریتی این مهم مورد تبدیل به رویکرد غالب در واحدهای تابعه وزارت کشور شده است.

وی افزود: تاکید و اهمیت شخص وزیر محترم کشور نیز زمینه را برای استفاده از ظرفیت‌های مدیریتی بانوان فراهم آورده است و این یک فرصت برای بانوان و جوانان در کلیه سطوح تابعه وزارت کشور است.

نظری یاد آور شد: طبق ارزیابی‌های صورت گرفته استان‌های تهران با انتصاب ۱۳ مدیر، مرکزی و گیلان با انتصاب ۱۲ مدیر، فارس و همدان و لرستان با انتصاب ۱۱ مدیر در سطوح مدیرکل، فرماندار، معاون مدیرکل، معاون فرماندار و بخشدار مناسب‌ترین عملکرد را در به کارگیری از بانوان در سطوح مدیریتی تابعه وزارت کشور داشته اند.

این مقام مسؤول تاکید کرد: با توجه به این که تخصص گرایی و تعهد گرایی و دوری جستن از نگاه تبعیض آمیز تبدیل به گفتمان غالب اجرایی و مدیریتی وزارت کشور شده است؛ امیدوارم استفاده از ظرفیت مدیریتی بانوان جوان و متهعد روندی رو به رشد داشته باشد.

انتهای پیام/

کدخبر: 1301


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise