پنجشنبه، 12 اردیبهشت 1398 - 14:17

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده:

۶ استان در انتصاب مدیران زن در مجموعه استانداری‌ها پیشتاز بودند

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده گفت: استانهای تهران، گیلان، مرکزی، لرستان، فارس و همدان؛ در انتصاب مدیران زن در مجموعه استانداری های خود در سال ١٣٩٧ پیشتاز بوده‌اند.

امید بانوان؛ مهر نوشت؛ فریبا نظری مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده گفت: توجه به تاکید دولت بر حمایت از به کار گیری بانوان و جوانان در جایگاه‌های مدیریتی این مهم مورد تبدیل به رویکرد غالب در واحدهای تابعه وزارت کشور شده است.

وی افزود: تاکید و اهمیت شخص وزیر محترم کشور نیز زمینه را برای استفاده از ظرفیت‌های مدیریتی بانوان فراهم آورده است و این یک فرصت برای بانوان و جوانان در کلیه سطوح تابعه وزارت کشور است.

نظری یاد آور شد: طبق ارزیابی‌های صورت گرفته استان‌های تهران با انتصاب ۱۳ مدیر، مرکزی و گیلان با انتصاب ۱۲ مدیر، فارس و همدان و لرستان با انتصاب ۱۱ مدیر در سطوح مدیرکل، فرماندار، معاون مدیرکل، معاون فرماندار و بخشدار مناسب‌ترین عملکرد را در به کارگیری از بانوان در سطوح مدیریتی تابعه وزارت کشور داشته اند.

این مقام مسؤول تاکید کرد: با توجه به این که تخصص گرایی و تعهد گرایی و دوری جستن از نگاه تبعیض آمیز تبدیل به گفتمان غالب اجرایی و مدیریتی وزارت کشور شده است؛ امیدوارم استفاده از ظرفیت مدیریتی بانوان جوان و متهعد روندی رو به رشد داشته باشد.

انتهای پیام/

کدخبر: 1301


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان