چهارشنبه، 18 اردیبهشت 1398 - 11:11

شبکه ملی دولت زنان وزارت کشور راه‌اندازی می‌شود

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در نخستین نشست مشترک مدیران دفاتر بانوان و خانواده از تشکیل شبکه ملی دولت زنان وزارت کشور خبر داد.

امد بانوان؛ فارس نوشت، فریبا نظری پور کیایی در نخستین نشست مشترک مدیران دفاتر بانوان و خانواده از تشکیل شبکه ملی دولت زنان وزارت کشور خبر داد.

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در این نشست که تعدادی از زنان مدیر در سایر حوزه های وزارت کشور نیز در آن حضور داشتند افزود: با حمایت سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برای تشکیل شبکه ملی دولت زنان وزارت کشور، نخستین گردهمایی بانوان دهیار، بخشدار، معاون فرماندار، فرماندار، معاون مدیرکل، مدیر کل و معاون استاندار سراسر کشور تا پایان سال جاری تشکیل می‌شود.

نظری ابراز امیدواری کرد: با تشکیل این شبکه و برقراری ارتباط منسجم میان اعضا این شبکه، شاهد نقش آفرینی روزافزون بانوان در مناصب مدیریتی باشیم.

نظری هدف راه اندازی این شبکه را ارتباط و شناسایی مدیران زن وزارت کشور با یکدیگر، اشتراک تجربیات و ایده‌ها و نیز بهره برداری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های متقابل را که منجر به هم افزایی در حوزه بانوان می شود عنوان کرد.

وی افزود: این یک مجموعه یک شبکه غیر دولتی نیست بلکه یک شبکه کاری جمعی غیررسمی در وزارت کشور است که مدیران ستاد و صف در سطوح مختلف از جمله بخشداری، فرمانداری، دهیاری، استانداری را دربرمی گیرد.

انتهای پیام/

کدخبر: 1333


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان