چهارشنبه، 27 اردیبهشت 1402 - 15:04

در حاشیه جلسه دولت مطرح شد

ساعت شروع به کار ادارات از ۱۵ خرداد ۶ صبح خواهد بود

رئیس سازمان اداری استخدامی گفت: سال‌های گذشته ساعت کار کارکنان از ۷ صبح آغاز می‌شد، اما امسال با توجه به این‌که تغییر ساعت نداریم، در واقع عملاً همان ساعت ۶ و طبق روال گذشته است.

سیاست. امیدبانوان؛ ایسنا نوشت، میثم لطیفی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره تغییر ساعت کار کارکنان اظهار کرد: در سال گذشته از اول خرداد تغییر ساعت اعمال شد؛ ولی امسال این امر از پانزدهم خرداد اعمال شد که مدارس تقریباً تعطیل شده‌اند و برای عمده مخاطبان ما در کارکنان دولت که معلمان آموزش‌وپرورش هستند، تقریباً این مشکل دانش‌آموزان حل خواهد شد.وی افزود: هماهنگی لازم با شهرداری در تهران و کلان‌شهرها صورت‌گرفته است که مسئله مترو و جابه‌جایی‌ها به‌گونه‌ای تنظیم شود که کارکنان دولت با مشکلی برای جابه‌جایی از اطراف شهر مواجه نشوند.

وی با اشاره به موضوع بهره‌وری گفت: در دنیا مطالعاتی در مورد تنظیم ساعت با نور آفتاب شده است. امسال از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور این شرایط را داریم؛ ولی از ۱۵ شهریور که برای سال تحصیلی جدید آماده می‌شویم. این تغییر ساعت به حال قبل برخواهد گشت که برای دستگاه‌های متعدد متفاوت است.


کدخبر: 13790


اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise