چهارشنبه، 01 خرداد 1398 - 14:04

خانواده کاسیاس در شوک جدید؛

ابتلای همسر ایکر به سرطان

جنجال خبری در سه هفته گذشته که کاسیکاس با حمله قلبی بعد از تمرینات پورتو، دچار شد، همچنان در فهرست اخبار تیز و برنده قرارداشت که اکنون همسرش با انتشار پستی در شبکه‌های اجتماعی فاش کرد که به بیماری سرطان مبتلا شده است.

امید بانوان؛ ورزش سه نوشت؛ سارا کاربونرو- همسر ایکر کاسیاس، تنها سه هفته بعد از حمله قلبی این دروازه بان باتجربه، فاش کرد که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند.

کاربونرو که روزنامه نگار است، نوشت:" در حالی که ما هنوز از یک شوک خارج نشدیم، زندگی بار دیگر ما را غافلگیر کرد.این بار نوبت من است؛ آن کلمه شش حرفی (cancer) که هنوز نوشتنش برای من دشوار است.

چند روز قبل در طول چک آپ، پزشکان یک تومور بدخیم تخمدانی را تشخیص دادند و من تحت عمل جراحی قرار گرفتم. همه چیز در حال حاضر خوب است و خوشبختانه ما به موقع اقدام کردیم اما من همچنان باید چند ماه با این بیماری مبارزه کنم و تحت درمان های مربوطه باشم.

من آرام و مطمئن هستم که همه چیز خوب پیش می رود. می دانم مسیر دشواری خواهد بود اما پایان شادی خواهد داشت.من از این فرصت استفاده می کنم و از همکاران روزنامه نگارم می خواهم که مانند همیشه، احترام و درک شان را نشان بدهند؛ به ویژه در این شرایط دشوار و حساس برای من و خانواده ام."

کاربونروی 35 ساله در حالی این خبر را منتشر کرد که تنها یک روز قبل، جشن تولد 38 سالگی همسرش، ایکر کاسیاس، را جشن گرفته بود. بعد از حمله قلبی کاسیاس، شایعاتی در مورد بازنشستگی او منتشر شد اما این دروازه بان باتجربه اعلام کرد که فعلا قصد بازنشستگی ندارد.

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 1413


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise