یکشنبه، 05 خرداد 1398 - 17:57

«سمیه یزدانی» در تور چین هشتم شد

«یزدانی» دختر تاریخ ساز دوچرخه سواری ایران در تور تک مرحله ای تایوان با ارائه عملکردی قابل قبول به عنوان نفر هشتم از خط پایان عبور کرد.

امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، امروز (یکشنبه)  تور تک مرحله ای تایوان به مسافت ۱۷۱ کیلومتر برگزار شد و نمایندگان ایران در این مسابقات با پیراهن تیم‌های خارجی حضور پیدا کردند.

سمیه یزدانی بانوی تاریخ ساز ایران در این مسابقات با پیراهن تیم وی آی بی بحرین شرکت کرد و توانست با عملکردی قابل قبول به عنوان نفر هشتم از خط پایان عبور کند.

 در این مسابقه سنگین و مهیج که ۱۰۹ شرکت کننده از ۲۰ تیم آسیایی و اروپایی حضور داشتند ماندانا دهقان دیگر ملی پوش ایران نیز با پیراهن تیم امبیشن ژاپن در حالی که در بین ۱۰ رکابزن برتر قرار داشت به علت زمین خوردگی دچار آسیب‌دیدگی شد. مینا الهی هم که با تیم باشگاه بحرینی در این مسابقات حضور داشت توانست مسابقه را به پایان برساند.

تیم دوچرخه سواری زنان ایران ابتدای هفته جاری راهی چین شد تا در سه تور یک و دو روزه این کشور شرکت کند. در پایان تور دو مرحله‌ای چین مریم جلالیه بهترین عملکرد را از خود ثبت کرد.

مرحله اول این تور بین المللی درجه دو در مسافت ۱/‌۸۳ کیلومتر برگزار شد که نمایندگان کشورهای چین، ایتالیا و چین به ترتیب اول تا سوم شدند. مریم جلالیه از کشورمان نیز در رده چهاردهم قرار گرفت. ماندانا دهقان که در قالب تیم هلندی اش در این تور شرکت کرده بود به عنوان نفر نوزدهم از خط پایان عبور کرد. سمیه یزدانی هم بیست و یکم شد.

در مرحله دوم این تور نیز رکابزنانی از کشورهای ویتنام، ایتالیا و نیوزلند اول تا سوم شدند. مریم جلالیه در این مرحله به عنوان نفر دوازدهم از خط پایان عبور کرد. ماندانا دهقان بیست و هفتم و سمیه یزدانی سی و دوم شدند.

تورهای بین المللی زنان در چین در سه بخش (تک مرحله‌ای و دو مرحله‌ای) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 1429


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise